Jaka jest historia twego nicku?

Kiedyś myślałem o nicku dobrego do zabójcy bo często takową klasą grałem wpisałem więc w translator ,zabójca z cienia" wyszło ,Kage no soto kirā" połączyłem 2 pierwsze wyrazy i tak powstał Kageno

No więc tak ;D
Pewnego słonecznego dnia postanowiłem wymyślić sobie nick, myślałem nad nim 3 dni i 3 noce i gdy już miałem wpaść na pomysł wparowało mi przez okno 5 ninja uzbrojonych po zęby! Oczywiście dzięki moim skromnym umiejętnością udało mi się z nimi uporać, ale jak pobiłem jednego to wpadało kolejnych 2! W końcu ich przywódca rzekł do mnie:

,Albo wymyślisz sobie nick, albo staniesz się moim niewolnikiem i wrzucę cię do męskiego haremu!"

Oczywiście przerażony zacząłem googl’ować szybko jakieś słowa przez mojego neuro linkera, lecz nic nie wychodziło! W tedy pomyślałem aby użyć jakiegoś łacińskiego słowa…

…Obudziłem się rano, strasznie niedospany, obok mnie leżał mój laptop, a po pokoju walały się myszka i słuchawki. Wyglądało to tak jakbym przynolifił całą noc ;D
W dodatku z głowy nie chciało mi wypaść słowo Levi$.

Reasumując :D
Do dziś dnia nie wiem co znaczy Levis, wiem że to oznacza coś po łacinie ;P
A szef ninja’ów nie zgłosił się do mnie do dnia dzisiejszego, więc chyba wygrałem ;D

Więc jest Levi$, dla przyjaciół Levi ;D

Najpierw było Sachiko, po prostu zajrzałam na -bodajże- zapytaj.pl i spodobało mi się Sachiko… Potem było Arisu bo myślałam, zę znaczy moje imię (Arishia, a nie Arisu, ale to szczegół).
Potem Egil mnie nazwał Sachirisu, łącząc oba nicki. Wciąż go używam, ale gdzie indziej.
Arleni powstało na potrzeby jednego takiego bloga, gdzie byłam znana jako siostra adminki. Chciałam przechytrzyć siostrę i zrobiłam konto i uczestniczyłam w życiu bloga (RPG to był…).
Spodobało mi się, zaczęłam tak nazywać postacie… i chyba tyle. Pozostałych wcześniejszych nicków nie będę tłumaczyć (roxettciara na przykład)
Chociaż jest jeszcze Lestatnees. Od Lestat oczywiście <3 Wykorzystałam go w AIONie (który mi nawalił, nawiasem mówiąc). Znów się rozpisałam po części nie na temat…
^.^

Haha :D moja historia, a raczej historia Bakomela ma podłoże bardzo rozległe.
Zaczęło się wszystko od ksywki Bachu - od nazwiska Bachowski.
Później była w necie gra ,w której stawałeś się menelem i zbierałeś puszki.
Tam żeby Bachu nie zniknął postanowiłem zrobić coś z końcówką mel - od menel
Więc wpadłem na nick Bakomel i tak oto powstało to co teraz prezentuje ;).

Hmm moja historia zaczęła się tak;
Kiedyś miałem inny nick… taaak… no wiadomo xd Miałem poprzednio Mike… w gimnazjum tak niektórzy do mnie mówili choć do tej pory nie wiem czemu ale mniejsza.
Po kilku latach używania starego nicku chciałem jakieś odmiany… no coś takiego czego nikt nigdy nie używał xd
Więc zaprosiłem na rozmowę wujka google.
Wpisywałem na chybił trafił jakieś różne literki bla bla bla… i sprawdzałem w google czy już ktoś takiego nie miał.
Po paru minutach wypadło Saquato że nie było takiego więc oto jestem xd

No więc mam na nazwisko Jankowski a tata jest właścicielem siłowni ‘fitnesYankes studio’ czy jakoś tak i tata to Yankes, brat to Yankess a ja to Yankesss! ^^

U mnie to tylko zlepek słów mango (od owocka, tego takiego Mortowego)
i fan XD plus 97 to rocznik w którym się urodziłem ^^
nic szczególnego [dobrzewiem] ale prawdopodobnie potem zmienie nick [emoji14]

Tsu - po prostu nick internetowy, taka anonimowość.
A te realne to:
Italiano - od nazwisko xD
Bermundo - nie mam pojęcia, ale w klasie kilka osób tak mówi.
LOL - ee… bo w pierwszej klasie nolajfiłem w lol’a i tak jakoś kilka osób mówi.

Mówią na mnie:

1. Gruby- No wiadomo o co chodzi, kiedyś byłem bardzo bułowty
  2. Łysy- Oczywiście od “fryzury” xD
  3. Teraz nick z forum. Destroyer- Kiedyś miałem akcje że dość pokiereszowałem klienta i zrobiłem nim dziurę w ścianie xD Chłopak bez oporów przeleciał. Co prawda była regipsowa ale i tak beka była. I ogólnie wolę niszczyć i psuć niż tworzyć

Erm… Kilka to już lat będzie.
Dawno dawno temu, oglądałam baaardzoo stare anime ‘Mermaid Melody Pichi Pichi Pitch’ i tam były moje dwie ulubione bohaterki.
Lina i Coco
Więc w taki sposób powstał mój pełny nick ‘Cocolinkaa’ (tak istnieje pełna nazwa mojej NAZWY?)
Wiele osób nazywało mnie RÓŻNIE: Cocośka, COśka, CYCOlina (chociaż nie mam cycków) i po prostu COCO.

Na potrzeby swojego fanepaga o rysowaniu musiałam skrócić swój nick na COCO… no i tak zostało xD

Historia mojego nicku… To było jakoś w 2005 r. To jeszcze mały szczyl byłem :P
Kamil - od imienia oczywiście,
best - akurat na lekcji angielskiego pierwszy raz pojawiło się to słówko to oczywiście po znaczeniu “najlepszy”,
1 - no po prostu numer 1, :P

…i tak powstał kamilbest1 :)

Mój nick jest przede wszystkim hołdem w kierunku od dawna przeze mnie ubóstwianej wokalistki Alison Mosshart (gdyby ktoś był ciekawy - polecam zaznajomić się z jej zespołami The Kills i The Dead Weather) + kilkoro moich znajomych świeżo po poznaniu miewało tendencję do angielszczenia mojego imienia i zwracali się do mnie per Alice, co mi się niezbyt podobało (sto razy bardziej wolę polski odpowiednik:c )… ale że mam bzika na punkcie wyżej wymienionej pani Mosshart, mówiłam im, że jak już tak lubią sobie po angielsku pogaworzyć to ewentualnie wolałabym być nazywana Alison niż Alice. :D no i poszło w świat, teraz większość znajomych tak się właśnie do mnie zwraca.^^

Jak powszechnie wiadomo, główną bohaterką z Zero no Tsukaima jest Louise Françoise Le Blanc de La Vallière :D. Postać mnie urzekła, a w związku z tym, że jej imię było ładne, to je przygarnęłam :3. I tak oto jestem! >u< x3 <3

Pewien jeszcze młody i głupi chłopak zainspirowany jego pierwszym anime w gatunku “Romans” [Sword Art Online] zakochał się w nim. [Bo kto nie chciałby grać w takiego RPG’a z nervem? <3] Więc szukał PBF’a na podstawie tego animca. Wtedy też spotkał JAoia, Domena i Paybacka! Wciągnął się w to, jednak jego nick [którego nawet teraz nie pamiętam XD] znudził mu się i postanowił znależć jakiś nowy, i ciekawy! W przypływie sił które ograniczało lenistwo wygooglował imiona japońskie i natrafił na Haruki, i tak zostało do dzisiaj.
Oto Ja! Znany jako Haru, Haruki, [Haraś? @“Raniqu” @“Saquato” ]

Ej @Haruki ty zdajesz sobie sprawę… gehhehehe że imie Haruki jest żeńskie?? Hahahaha teeaz sie skapłem ^^ Haruki żeńskie imie znaczące “wiosenne drzewo” hahahahah

Ale fajnie brzmi! XD A o to mi chodziło.

No tak brzmi ok ale ok też brzmi męskie imie Yuki albo Yukii (pierwsze to “śnieg”, a drugie “odwaga”… o ile pamięć mnie nie myli)

Ale w internetach pisało że to też jest męskie ;___;

Ja znalazłem że jest WYŁĄCZNIE żeńskie ^^

Któż to Wie? XD Dobra nieważne :P