Jakie anime są waszym zdaniem niedocenione

Jakie anime wam się spodobały a przez innych są nie docenione bądź tylko w naszym kraju ja ogółem się jeszcze z żadnym nie spotkałem ale ciekawi mnie czy wy już mieliście okazje coś takiego zaobserwować

Myślę ale raczej nie spotkałam takiego anime. Spotkałam np Basilisk: Kouga Ninpou Chou dojrzałe dobre anime ale nie zbyt popularne ale nie wiem czy nie doceniane.

Moim zdaniem, w niektórych kręgach, stanowczo zbyt mało docenia się anime “Monster”, być może ze względu na to, że jest raczej do dojrzałego widza kierowane i nie znajdzie się tam słodyczy, dla której niektórzy oglądają chińskie bajki.

To tak jak Basilisk. Dojrzałe anime zazwyczaj mało doceniane są.

Jak już jesteśmy przy Monsterze to powiedział byś mi czy opłaca się go obejrzeć i dlaczego bo odkładam go od kilku dobrych miesięcy

Oczywiście, że warto. Anime jest bardzo dojrzałe, bardzo mroczne i klimatyczne. Kreska jest może już przestarzała, ale mimo wszystko robi bardzo dobre wrażenie. Podstawą jednak świetności tego anime jest fabuła i przewspaniały klimat. Trzyma w napięciu do ostatniej chwili. Naprawdę warto. Jak obejrzysz, powiedz czy Ci się podobało.

Prawie nikt nie zna Blood + a ja uważam, że to świetne anime :C
Tak samo D-Gray man (boszsz kocham kocham!) czy dość stare już ale piękne Ayashi no Ceres

dzisiaj w nocy się na pewno w końcu za to wezmę :D

Powiem ci że tez nie znam przedstawionych przez ciebie tytułów ;c

No właśnie! Poszukaj sobie piosenki Divy z Blood + (Mark Mancina Diva song)

D.Gray-Mana zna każdy przecież…
Mnie boli że tak dużo osób nie tyka Expelled from Paradise - bo jest w CGI (komputerowo) zrobione, a dla mnie jest to jedno z lepszych anime jakie oglądałem, zwłaszcza że to kinówka a nie seria.

Moim zdaniem Coppelion jest niedoceniany, a szkoda bo ma potencjał.

No właśnie niekoniecznie każdy T^T Ja raczej mało znam ludzi, co obejrzeli całe anime…
Coppelion w sumie mnie nie wciągnął więc dałam sobie spokój po 4 epkach.

No wiesz…pierwsze 4 czy 5 odcinków są z lekka nudnawe, akcja rozwija się dopiero od 6-tego odcinka.

Opowiedz mi coś więcej o tym anime

Jest nawet zdaje się wątek w liście anime tutaj http://animes.pl/watek-coppelion--1276
W sumie w naszych komentach nie ma jakiegoś wielkiego spoilera więc sobie możesz poczytać :-)

Nie jest tak strasznie z D.Gray-manem. Jest nawet polska grupa skanlacyjna, co się tą mangą zajmuje.
Ja mogę natomiast stwierdzić, że Kyou Kara Maou jest zbyt mało popularne, a jak dla mnie było to dobre anime. Chociaż mogę się też kierować tym, że jest moim ulubionym.

Jednym z moich ulubionych jest/było Vampire Knight ale w sumie nikomu tego nie polecam, bo “koneserzy m&a” z pewnością od razu zaczną krytykować

W wampirzych rycerzach są ładni chłopcy Idol na ten przykład.

Aidou? Jest taki kochanyyyyyyy <3

Tak dokładnie on chociaż lepszy dyrektor jest.