Jakie było wasze pierwsze anime?

Tak jak w temacie jakie było pierwsze anime KTÓRE OBEJRZELIŚCIE OD DESKI DO DESKI moje to król szamanów

Moimi pierwszymi animcami były Dragon Ball i Pokemony dokładnie nie pamiętam które było pierwsze więc napisałem oba xD

Hmm, trudne pytanie bo ja zacząłem od SnK ale było jeszcze w emisji więc nie obejrzałem od razu całego (ale te 13 epków oglądałem do 3 w nocy :) ), więc pierwszy będzie FMA: Brotherhood, nawiasem mówiąc jak dla mnie FMA jest najbardziej kompletnym anime.

Nieświadomie, które oglądałem jako dzieciak, to Shaman King i Naruto, a jeszcze wcześniej DB, Gundam i… już nie pamiętam, ale wiem, że wielibiłem takie serie karciane. Duel Masters to bodaj było i jeszcze coś. Takie kompletnie pierwsze anime, na świadomości to Naruto i Campione.

Moim pierwszym nieświadomym Anime był Dragon Ball, a świadomym Bleach :) Po części również Pokemon (nieświadome), ale nie obejrzałem wszystkich odcinków :P

Pierwsze były Pokemony na polsaciexD

Dragon ball ;D jak wracałem z przedszkola leciał na rtl czy jakoś tak :P

Raczej Dragon Ball, ale już tych czasów nie pamiętam gdy to za dzieciaka oglądałem. A z tych co pamiętam to Shaman King, chyba Pokemon i Naruto (polski dubbing na jetixie czy może jeszcze fox kids ;_ ;)

Rycerze zodiaku aka Saint Seiya : ) ale do końca nie widziałem tego. Dawnoo temu na rtl7 leciało przed dB jeszcze. Chciałem to obejrzeć ostatnio ale kreska nie dla mnie już :-(

Wysłane z mojego HUAWEI U8815 przy użyciu Tapatalka

Jak od deski do deski to pierwszy Naruciak :D
Ale ogólnie pierwszym anime były animce na Jetixie np. Megaman NT Warrior, Sonic X, Shaman King

Mikan pomarańczowy kot, Czarodziejki z księżyca, Teknoman, Dragon Ball, Naruto, Yu-gi-oh!, Shaman King i wiele wiele innych.

Moim pierwszym anime to były chyba Pokemony aczkolwiek mogę się mylić na pewno coś co leciało na polsacie.

Pierwszym nieświadomym był Król Szamanów, a tak to Rozen Maiden

Shaman King za jetixa i wcześniej jeszcze pokemony choć kilka odc mi umknęło.

Hmm z takich pierwszych anime (nie wiedziałem nawet ze to anime) to była czarodziejka z ksieżyca, bardzo dawneee czasy ;) później to pokemony i dragonball oczywiście ale nie przykuwałem specjalnej uwagi wtedy jeszcze do “anime” i wgl japoni itp.
Moim pierwszy anime które było swiadomie ogladane było SAO, to po tym anime na prawde zaczalem sie bardziej interesować anime i wgl japonią. A to że zaczalem ogladac SAO było czystym przypadkiem ;] Ale dzieki temu poznałem wielu ciekawych ludzi i jestem tutaj z wami również ;)

Moje pierwsze anime to Naruto. Takie anime bardziej swiadome to Mirai Nikki :-)

Pokemon, Dragon Ball, Beyblade ^^

Moje pierwsze świadome to Zero no Tsukaima :) Kiedyś zobaczyłem jakiś gif na necie i zacząłem dociekać skąd to jest i zacząłem oglądać.

pierwsze ogólnie to Czarodziejka z Księżyca, Muminki, Pszczółka Maja :P

pierwsze świadome: Shuffle

Muminki nie są z Finlandii ?:p
Pokemony, Superświnka oraz dużo pełnometrażowych :)