Jakie było wasze pierwsze anime?

The World God only knows

I od tej serii tylko Sword Art Online był naprawde wciągający dla mnie.
A szkoda ^^[jestem!]

Dragon ball i sailor moon ._.

Shaman King, Pokemony, Duel Masters. Ja niestety jestem za młody aby pamiętać taki kanał jak Fox Kids ale wiele o nim słyszalem

A no i Naruto na Jetixie ale to były takie losowe odcinki

Te w internecie to pierwsze było Higurashi…nie lubiłem w nim że często moja ulubiona postać umierała XD

W TV to wiadomo, ze Dragon Ball :D W internetach Naruciak od momentu spotkania z Jirayą.

W TV Pokemony, a Online: SAO.

Król Szamanów na Jetixie xD

Ja wychowywałem się na Dragon Ball ;) Spędziłem na tym całe moje cudowne dzieciństwo
Zaś w internecie namiętnie oglądałem (i czytałem) Elfen Lied

Bleach oglądałem od czasu do czasu na hyper+, ale że odcinki byly pomieszane to sie wkurzylem i zaczalem ogladac na necie :)

Death Note c:

Wychowałem się na Dragon Ball’u pewnie tak jak większość użytkowników. A nałogowo oglądać anime zacząłem jakieś półtora roku temu zaczynając od Death Note’a.

Pierwszym anime był Shaman King <3

Pokemon, to było takie moje najpierwsiejsze anime, chociaż ledwo co już z niego pamiętam.~

Moim pierwszym anime które obejrzałem od deski do deski Jest Eureka Seven.

Wsumie pierwsze anime to Król Szamanów (widziałam to tyle razy , że zliczyć sie nie da) ale to w dzieciństwie, tak nałogowo zaczęłam od Shugo Chara potem był HxH, SAO i tak dalej wciągałam się w świat anime :)

jak kazdego normalnego faceta DB tylko ze nie w calosci a moja przygode z japonbia zaczalem 4 lata temu i zaczalem ogladac , lecz jako pierwsze było FMA podstawka potem Hellsing i jako 3 FMA brotherhood. DB cale obejrzalem jako 5 chyba

Jak byłam mała,to obejrzałam Spirited Away: W Krainie Bogów.
Potem koleżanki mnie do oglądania namawiały,aż w końcu obejrzałam Vampire Knight :).

Okej, chyba czas wyjawić Historię pierwszego anime Levi’ego…

Siedziałem w tedy u kumpla na chacie i jak zwykle przeglądaliśmy internety. W pewnym momencie powiedział, że niedawno znajomy podesłał mu pewnego linka o wątpliwej zawartości :P

Oczywiście otworzyliśmy link i…

Ukazało nam się Highschool DxD, no nie powiem cisneliśmy bekę aż do łez, a jak usłyszeliśmy tekst o włosach jak truskawka… domyślcie się.

W każdym razie zaczęło się od DxD i trwa nadal choć oglądam troszkę ambitniejsze tytuły ;)

PS: Co nie zmienia faktu że czekam na 3 sezon przygód Issei’a :D

@Levi$ … genialny start ^^ ja jak już wcześniej mówiłem The World God only knows to było moje pierwsze anime i byłem nim tak podjarany, że wszystkie odcinki (z trzech sezonów)
obejrzałem w 2 dni… oc kompa nie odchodziłem w wakacje ^^ a zaraz potem miałem Angel Beats! I To love Ru więc mój start podobnie do twojego był genialny ^^

Moim pierwszym anime było HighSchool of the Dead. Znalazłem je przypadkowo przeglądając internet. O istnieniu anime nie miałem w ogóle pojęcia. Tak mi się spodobało, że zostałem wciągnięty w świat M&A.
Oto moja krótka historia.