Jakie było wasze pierwsze anime?

W moim przypadku: Pokemony. Było to n lat temu i nawet wtedy nie zdawałam sobie sprawy że pokemony to anime. Ot zwykła bajka. Świadmie anime oglądam od dość niedawna i za moje pierwsze można uznać Great Teacher Onizuka.

Moje to było Byousoku 5 cm <3 KOCHAM TO ANIME xd http://i198.photobucket.com/albums/aa66/cooldaddydavid/55.jpg

Ja pierwsze obejrzałam Byousoku 5 cm i naprawde się zakochałam <3 Ale wcześniej oglądało się jeszcze przecież Naruto, Dragon Balla czy jakies Pokemony xdd

Pokemona czy dragon bala nie licze xd to było nieswiadome xD Pierwsze anime które wszystko zaczeło bylo to SAO <3

Pokemony i Dragon Ball się nie liczą bo to było nieświadomie ? W takim razie moim pierwszym anime był Dragon Ball Z :D Po latach wiedząc juz co to jest obejrzałem sobie znowu. Potem obejrzałem FMA ale nie jako kolejna seria, bardziej z nudów bo wtedy anime mnie nie interesowało specjalnie. Dopiero po Death Note wziąłem się za anime jakoś bardziej i tak teraz lecę serię za serią :D

Jeżeli nieświadome anime w TV się nie liczą, to pierwszym anime, które zaczęłam, a nadal trwa jest Naruto:p w tym samym czasie oglądałam jeszcze takie tytuły jak: Chobits, Love Hina i Kanon:)

High School of The Dead… Później było już tylko lepiej - DN, SAO, GTO, Wolfs Rain no i wpadłem… :p

…Po szkole rzucałam plecak w kąt, włączałam telewizor, siadałam wygodnie na krześle i oglądałam o 15 Pokemony na Polsacie. Eh… piękne czasy. Później to tak jakoś mnie pochłonęło i leciałam po kolei. Spirited Away: W krainie bogów, Ponyo, Dragon Ball. Jakiś czas później zaprzestałam, ze wszystkim. Ale ostatnio od 2 lat wszystko zaczęło się od nowa.

Nie sięgam aż tak daleko moją pamięcią ale wiem że moim pierwszym anime był Dragon Ball, wciąż pamiętam krótką kilkusekundową urywkę tego anime z RTL7

Zaczęło się jak jeszcze internetu powszechnie w domach nie było, więc koniec końców nie miałam zielonego pojęcia, że oglądam anime! Dopiero potem z wiekiem, z latami zakumała o co chodzi, ahhh ten internet, kopalnia wiedzy!

Pierwsze co to oczywiście Sailor Moon, zapierniczało się w podstawówce ze szkoły pędem co by zdąrzyć na bajkę!
Potem w porozumieniu z kolegami padło na Dragon Ball i Kapitana Tsubasę. Podwórka pustoszały po okrzyku: DRAGON BALL LECIIIIIII! :D ^^ Oczywiście wiadomo, że tak tak tak- Pokemony też były… do czasu, bo potem internet zawładnął :P Powiedzmy sobie, że tak jak w powyższych postach, to się nie liczy…

Z internetem przyszli znajomi i rożne wymiany. Zostało mi polecone coś smutnego i coś krwistego: Rurouni Kenshin Ova. Szczęka opadła w dół, zaczęły się poszukiwania: co to w ogóle jest i co ja jeszcze mogę zobaczyć!
Pojawił się Bleach i kurcze… tyle lat co ja się rozwijałam razem z Ichigo to ho ho ho ho - nie ma się co dziwić, że tak mi padło na głowę ;)

Także tak to było sobie ze mną.

A ja przyznam, że w dzieciństwie może i wiedziałam o istnieniu takich animców jak Pokemon albo Dragon Ball (przecież prawie każdy to oglądał), ale nigdy nie jarało mnie to na tyle, żeby się mocno wkręcić w oglądanie. Moim pierwszym anime było Shingeki no Kyojin, które chyba w kwietniu zeszłego roku polecił mi znajomy. Prawie równocześnie, bo dzień po obejrzeniu kilku pierwszych odcinków SnK, zaczęłam oglądać One Piece. Chyba z ciekawości, bo też dawniej mi polecano i chciałam po prostu zobaczyć, o co tyle szumu. :D No ale pierwszym obejrzanym od deski do deski było właśnie SnK.

Pierwsze anime??? hmmm Yu-gi-oh

U mnie pierwsze było “Yondemasu yo, Azazel-san” ^^ Ale to obejrzałem tak jakoś żeby mieć o czym gadać z kumplem. Pierwsze anime które obejrzałem faktycznie bo chciałem była Gintama :D Polecam wszystkim którzy jeszcze nie widzieli xD

Pewnie pierwsze to jakieś muminki czy coś, ale raczej z tych takich typowych to Dragon Ball w Telewizji, a pierwsze świadome to raczej Naruto zwykłe :)

Na miejscu znajduje się Król Szamanów ale ex aequo z High School DxD

Moim pierwszym Anime było Mirai Nikki - nadal pozostaje na pierwszym miejscu w moim rankingu. Szczerze mówiąc to zafascynowałem się tą serią po tym jak usłyszałem piosenkę “Yukki, Yukki, Yukki” właśnie z Mirai Nikki! Śmieszne jest to, że dzięki tej piosence zacząłem przygodę z Anime :D.

Moim pierwszym anime było Naruto i dalej go oglądam bardziej z sentymentu i przyzwyczajenia :D

Pokemony a potem Naruto

W telewizji to każdy oglądał za młodu pokemony, więc podaj co w necie jako pierwszy oglądałaś bo ja Higurashi xd

Pierwszym tak świadomie obejrzanym moim anime był Naruto :D wcześniej obejrzałem Beyblade i Yu-gi-oh ale nie wiedziałem, że to anime xD