Jakie było wasze pierwsze anime?

Pierwsze anime to Dragon Ball, ale wtedy nawet nie wiedzialem, ze to anime. Prawdziwa pasja, ktora trwa do dzis zaczela sie od Chobitsa.

Wysyłane z mojego GT-S6500D za pomocą Tapatalk 2

Pierwsze anime jakie oglądałam to Dragon Ball,również nie wiedziałam że to jest anime i to produkcja japońska!

Pierwsze jakie obejrzałem anime cięzko powiedzieć bo w tym czasie przyplątało mi się kilka naraz.
To było jakoś tak “Dragon Crisis!” (szkoda że nie kontynuowana), “Sword Art Online”, “Accel World” i chyba “No Game No Life”.
PS.Oglądam od niedawna jakoś od niecałęgo roku.

Pierwszym Anime i nawet o tym nie wiedziałem, że to wytwór z kraju kwitnącej wiśni to hmmm…
Albo Yattaman, albo Pszczółka maja, mogą też być muminki. To takie moje pierwsze. Nawet stary sailor moon czy jak to było na polonia 1 czarodziejki z księżyca :P gdzie tylko jedna była stamtąd, a jedna okazała się być facetem o.O

Nieświadome - Dragon Ball, a świadome to Bleach.

Wydaje mi się że pierwszym anime było to Shugo Chara

Moje takie pierwsze anime, które już wiedziałam, że to anime, to Eureka Seven.
A które nie wiedziałam, to Pokemony, jeszcze za czasów wczesnej podstawówki :)

Pierwszym anime było Tanoshii moomin ikka lub Pokemony

Pokemony, ok ok. 6 roku życia

Spirited Away/Ghost in the Shell/Ruchomy zamek Hauru zaliczone ok. 7

Potem Bleach i kilka innych anime na Hyperze… chyba. Nawet nie pamiętam innych tytułów z tego czasu, Bleach rozpoznałem przypadkiem.

No jak pół osiedla dragon ball może nie od deski do deski bo nie było jednak internetu ale większość. No i wszystko co leciało przed i po czyli jakieś superświnki, rycerze zodiaku arelki itd. No i pokemony. Później długo nic a następnie epizod z GTO i chobbitem na hyperze. No a dalej się zaczeło już na internecie oczywiście od naruto.

Pierwszy był Bleach…
(W sumie pierwsze co na oczy widziałam to Mitsubachi Maya no Bouken…Pokemony, ale to nieświadomie. No i Digimony, ale to rewatchowałam jakiś czas temu… Bakugan, Duel Masters)

Za czasów podstawówki nieświadomie to pokemony, yu-gi-oh( ale to jeszcze przed przedszkolem), a także duel masters i bakugan.
Ale pierwsze, które oglądałem to Angel beats!, SAO oraz yu-gi-oh do końca. Nie pamiętam tylko w jakiej kolejności ale raczej to Angel beats!

właśnie… też Bakugan oglądałam! z moim synusiem. (kuzyn)
Więc w sumie można uznać to za pierwsze :D

Moim pierwszym anime była Tygrysia Maska i ogólnie serie z polonii, ale to jeszcze czasy dziecka oglądającego bajki w tv.
Następnie były serie z rtl- Dragon Ball, Rycerze Zodiaku itd. , serie na hyperze, a po obejrzeniu Hellsinga, dlugo miałem zajawkę
na krwawe serie, jeszcze dziś pamiętam jak jarałem się Elfen Lied :p

Moim pierwszym anime było Tokyo Mew Mew i Mermaid Melody. Później natknęłam się na Naruto i tak zaczęłam odkrywać inne serie. :) Chociaż to były anime, które oglądałam wiedząc, że to jest anime…w podstawówce oglądałam jeszcze Shaman King’a na FoxKids. W takim razie to Shaman King jest moim pierwszym anime.

Pierwszym, w bardzo młodym wieku były “Przygody Bosco”, ale nie jestem pewien czy 'Czarodziejki z księżyca" nie widziałem wcześniej. Pierwszym “świadomym” anime był “Clannad” i zrobił na mnie bardzo pozytywne wrażenie.

pierwsze anime które obejrzałem od początku do końca to był Black lagoon o 21 na hyperze. w internetach wygrywa Death note

Moim pierwszym było Ao no Exorcist

Świadomie pierwszym oglądanym przeze mnie anime było Fullmetal Alchemist: Brotherhood. Nieświadomie zaś stawiam na Mitsubachi Maya no Bouken.

Pierwsze u mnie było Ao no Exorcist. Oczywiście, świadomie.