Jakie było wasze pierwsze anime?

Z anime po raz pierwszy zetknąłem się na kanale Polonia 1, mniej więcej w wieku 6-7 lat. Leciało tam jednak masę tytułów, które w miarę regularnie śledziłem, czyli “Generał Daimos”, “Gigi”, “Kapitan Hawk”, “Królewna Śnieżka”, “Księga dżungli”, “Zorro” czy “Yattaman”. Nie ma szans, żebym sobie przypomniał, które anime chronologicznie było pierwsze, w każdym razie na pewno któreś z wyżej wymienionych.

Jako świadomy swojej istoty człowiek pierwszym anime, które obejrzałem było Serial Experiments Lain, które to pokazał mi kolega. Chyba nie mogło być lepszego wstępu. Może gdyby Texhnolyze było wydane w lepszej jakości.

Tak nie wiedząc jeszcze że to anime to powiedział bym że Pokemony… Ale ak to też chyba jeden z tych tasiemców jak Naruto.
Co ciekawsze, dowiedziałem się o anime poprzez szukanie autora pokemonów - taki tam wstęp do mojej zabawy z anime :D .

Pierwsze anime to które przychodzi mi na myśl to Boku no Pico :)

Highschool of the dead - Było się fanem zombie

Baka to test to shoukanjuu - Wciąż kocham

A dla mnie było to Love Hina. Pamiętam jeszcze jak zażarcie ściągałem je dwa miesiące :P

Death Note. chyba wszyscy wiedza co to XD

Moim pierwszym anime… chyba Cowboy Bebop i Sailor Moon ^.^

Pierwsze moje anime trwa do tej pory i jest to One Piece
a zakończone to prawdopodobnie Bleach

Moje pierwsze anime jakie obejrzałem ze świadomością że to anime to Higurashi no Naku Koro ni.
Było to jakieś 4 lata temu i z tego co pamiętam to skończyłem na szóstym odcinku, bo się mi napisy skończyły, a wtedy nie należałem do najbystrzejszych w tej materii i nie pomyślałem żeby je poszukać gdzieś indziej niż na YouTube…

Zależy czy chodzi o anime które oglądałem czy oglądnąłem w całości Pierwsze, które oglądałem to Yu Gi Oh, a oglądnąłem w całości Króla Szamanów.

Najpierw były Pokemony na Polsacie xP
Później jak się trochę podrosło to oglądało się z siostrą Ouran Koukou Host Club :D

Naruto :> i nie zamierzam być dalej na bieżąco ;/

Naruto / Pokemony / avatar / avatar korra lecz wtedy nie widziałem co to anime
a pierwszy anime z pełną świadomością co to jest to był One Piece
:)

Jeśli mnie pamięć nie myli to pierwsze anime, które oglądałem, to Pszczółka maja i Muminki z “dobranocki” na TVP

Moje 1 anime to https://myanimelist.net/anime/3600/Sengoku_Kitan_Youtouden .

Pierwsze anime?
21:00 Hyper - Bleach, dziękuje pozdrawiam :D
A takie na necie to NGE! :D

Pierwsze, które oglądałam przypadkowo to oczywiście Pokemony i Król Szamanów. Takie od deski do deski do Death Note!

Tak od deski do deski to było No Game No Life, bo kiedyś oglądało się jakiś Królów Szamanów czy Pokemony, ale to tak sporadycznie.