Jakie było wasze pierwsze anime?

Pierwsze anime- Fairy Tail, a tak bardziej świadome Seikon no Qwaser xD

Świadome: Death Note
Nieświadome: bakugany, naruto

Oprócz tego, że za gówniaka oglądałam wszystko z bloku anime na RTL7 (tak, jeszcze RTL7 xD), czyli każde dragon balle, Wojowniczki z krainy marzeń, Yaiba oraz te z Poloni1 (tam trochę tych głupich staroci leciało), to po anime sięgnęłam świadomie dopiero na studiach. Podsłuchałam jak jakiś ziomek opowiada o Death Note i jak udało mi się znaleźć to zaczęłam oglądać. I, cóż, do dziś pozostaje to moją wielką animcową miłością :)

U mnie było identycznie :D Tylko ja nie podsłuchiwałem ! Koleżanka poleciła Death Note.

A jednak go dokańczam ;-;

Golden Time <3 Mój ulubiony romans i jedna z moich ulubionych serii :)

Death Note, nie spałem po nocach i tyrałem odcinki.

Nie świadomie oglądnęłam kilka odcinków pokemonów zaraz po wyjściu gry ,Pokemon GO’’ XD A pierwsze świadome to ,Tokyo Ghoul’’. Mam do niego sentyment :>

Byłem wtedy dzieckiem, więc ciężko powiedzieć. Sporo anime leciało w telewizji.
Myślę, że mógł być to: General Daimos

Z nieświadomych i za czasów bardzo dziecięcych - Pokemony Digimony i Shaman King. (Nie jestem w stanie powiedzieć dokładnie co pierwsze.)
Pierwsze świadome anime to było bodajże Naruto i drugi raz Shaman King.

Pierwsze ogólnie chyba Sailor Moon,z tych świadomych Naruto,a potem reszta tasiemców xD

Dragon ball to raczej oczywiste w moim roczniku, ale pierwsza seria ktora obejrzalem online byl tytul tenjo tenge na nieistniejacej juz stronie urusai.pl i tam zaczelm ogladac jak szalony inne serie jedna po drugiej xD

Pierwsze Anime to oczywiście Dragon Ball
Hmm… a tak świadomie to bodajże Rozen Maiden w całości i chwilkę pózniej Akikan!

Moim pierwszym anime (i pierwszą miłością) były Pokemony. Pamiętam, że dosłownie wylatywałem ze szkoły z prędkością światła, by tylko zdążyć na kolejny odcinek… I powiem szczerze, że do dziś oglądam Poksy. Może nie z taką intensywnością i błyskiem w oczach, ale jednak.

Moim pierwszym anime było Fairy Tail. Teraz widzę, że nie jest to jakieś świetne anime, po którym należy się rozpływać nad jego genialnością, ale mam do niego spory sentyment, dlatego obejrzę trzecią serię, która wychodzi w tym roku do końca. Poza tym mam swoją ukochaną postać, co do której ciągle mam plany w fabule i chcę zobaczyć, czy choć trochę z nich się spełni :D

“Sailor Moon” oraz “Pokemony” of kors. Potem przez “Shaman King” zaczęłam interesować się Japonią i poznawać czym jest anime i manga, więc moim pierwszym świadomym serialem było “Naruto”, które oglądałam po japońsku mniej więcej wtedy, gdy zaczęto emisję na Jetixie. A później poszły inne tasiemce i krótsze serie. Mój zapał osłabł po ukończeniu gimnazjum, ale “możesz wyjść z anime ale anime z ciebie nie wyjdzie” jak to mówią.

Ghost in the Shell, około matury
Potem Death Note

Dragon ball i król szamanów

Dragon ball

Jeszcze za dzieciaka jak nie wiedziałam co to anime to “Czarodziejka z księżyca”, a już w liceum jak świadomie zainteresowałam się tematem to “Death Note”.