Jakiej muzyki słuchacie?

No to się pochwalcie xD jakiej muzyki słuchacie???
Ja słucham rapu i dubstepu xD

Rock i Metal
Ewentualnie cokolwiek wpadnie mi w ucho podczas grania w osu! xD

Rock, Hard Rock, Metal, Dobry Dubstep
YEA B***H :P

Ja aktualnie słucham dubstepu, rocka ewentualnie jakiś dobry pop coś w tym na pewno innego się znajdzie :D

Ostatnio moja ulubiona playlista:

Wyłącznie klasyczna. Od czasu do czasu metalu, ale niewiele, tylko parę zespołów (A7X, Adrenaline Mob, Sabaton etc.).

Ja słucham praktycznie wszystkiego. Staram się być elastyczna. od klasyki, przez pop, poprzez muzykę epicką i tych z gier, do rocka i wyżej :3
Choć nie zadowala mnie polski chłam :c

Kiichigo, ograniczając się do polskiego popu, to faktycznie sam chłam, ale jak się głębiej poszuka, to można znaleźć ciekawych wykonawców bądź bandy, które w końcu i tak nie są popularne, bo producenci oczywiście oczekują samych komercyjnych zespołów, co za hajs zrobią wszystko.

Kilka kawałków, które są dobre i to w każdym gatunku:

[spoiler]1. Metal

1. Pop
  1. Rap

Wizerunku światowego fakt faktem te kawałki nie przyciemniają, ale w Polsce porównując do czegoś takiego:

[spoiler]http://www.youtube.com/watch?v=GXFKre2vaEE

Dla mnie jest to parodia, no ale cóż.

Paju ogólnie, polski chłam miałam na myśli disco polo i większość piosenek gdzie wyje dziewczyna ;>
Reszta bez zarzutu ^^"

Power Metal i trochę dubstepu :D

Disco Polo to nawet chłam nie jest. Tak bardzo zgodność. ;p

Ta jasne, teraz chłam, a jak na imprezie gdzieś poleci disco polo to będziecie tańczyć i balować na całego :P

Disco Polo jest głównie robione po to, żeby pól-trzeźwe główki mogły wyłapać prosty rytm i do czegoś się pobujać, ale słuchanie tego na porządku dziennym jest raczej wyniszczające. 90% tekstów jest o cyckach i r*chaniu.

No to może ja się pochwalę:

• rock - tu jestem elastyczny, słucham zespołów od Queen do Sabatona (z wyróżnieniem dla ACDC)
  • epic music - w każdej praktycznie postaci
  • pop - co mi wpadnie w ucho, nei interesuje się ale jak znajdę coś co mi się spodoba to słucham, np. OneRepublic - Counting Stars, John Newman - Love me Again
  • Nightcore i S3RL - ostatnio mam na nich “fazę”, wpada w ucho
  • Wszystko inne co wpada w ucho, zwłaszcza muzyka z AMV

Sabaton to metal :V

Golter, uprzedziłeś mnie.

Może, to mogę tam dać równie dobrze Airbourne czy Skillet (co do Sabatonu to jak to pisałem to myślałem akurat o Panzerkampf).

Rap - Ice Cube , 2pac , eminem , jay-z , proof, biggie smalls , 50 centów , dre , snoop , eazy e , nas , a tak to jeszcze co w ucho wpadnie fajnego ;D

Elektronika dupstep techno dnb rock metal

Wysyłane z mojego MT11i za pomocą Tapatalk 2

Ja wszystko co wpadnie w ucho :P
Ale ostatnio szukam kay-pop i ogólnie muzyki z japoni, tylko jakos nie znam sie na temacie. Mógłby mi ktos doradzic gdzie i skad np posciagac cos fajnego ?

No to moja kolej :D
Jak koleżanka wyżej jestem elastyczny w moich gustach, ostatnio trochę zagrzązłęm w 2 nurtach mianowicie Dubstep i Hip Hop
Dla wtajemniczonych Liquid Dubstep, Glitch Hop, i polski niuskul ;)