Jestem Skayuu ! :3

Imię: Konrad
Lat: 15
Ulubione anime:
Bleach (<33) , Naruto, Full Metal Panic, Chobits, Snk, SAO
Ulubiony gatunek muzyczny: Punk, Metal
Zainteresowania: Gry, Anime, Manga, Skateboarding, Final Fantasy

Skąd dowiedziałeś/aś się o forum: Od pewnej grupy uczestników Shinobi III

Jakich zespołów słuchasz?
Grasz w Lola?

Hejo! hejo! Jaa chciałabym wiedzieć to, co joni :D

Umm… Z metalu Slipknot i Disturbed a z punku to różnie ale najczęściej The Offspring. Tak gram w Lola (9lvl xDD) i moją ulubioną postacią jest Ahri

Yay The Offspring xD

Hmm… tak sie zastanawiam, niedawno chyba byl koncert w mojej okolicy, szkoda ze nie poszedlem -_-

Pozdrawiam. W jakie konkretne gry grasz?
Co sądzisz o tym,że Final Fantasy XV wychodzi tylko na PS4 i nie będzie wersji na PC(nie musisz odpowiadać jak nie chcesz, po prostu mnie to trochę wkurzyło, bo nie mam PS4, a tak chce w to pograć :( )?

Ooo witaj!
Czyli jednak się u nas zarejestrowałeś ;) Zachęcam do udzielania się na chatcie i Skype :D Btw grasz może też w Dote? ;)

Nie, w Dotę nie gram :)

Też nie mam Ps4 i się zdenerwowałem :p Konkretnie to Final Fantasy, Counter Strike:Global Offenive , Wiedźmin aktualnie , Fallouty :P

Fallout Forever ;)

Fallout najlepszy. Ale ten pierwszy i drugi. Reszta to już nie do końca ten klimat.

Siemanko. Witam cię na forum :)

Czeeść!~ ;^;
Jestem Louise ;w; Miło mi Cię poznać ;w; <3

Siemano,witam! :D

Siemano Konrad :), na konwencie było zajebiście ! Mam nadzieję, że będziesz się udzielał i wbijał na czat :).

Jakby co, jestem Piotrek, gadaliśmy o SAO i o mocarzu leczniczym ;3 Tak btw. zapraszam na Tetcon :)

Witam na forum!
Miło, że ludzie zapraszają do nas :D

Hejo hejo :D zapraszam na pbfa :-) lubisz rysować?

No tak Domen, na fajne forum fajnie zapraszać fajnych ludzi kiedy się ich spotka :)

Sorry, problemy miałem w życiu ;_( Nie umiem rysować ;///

Zawsze można sie nauczyć XD mam nadzieje ze juz jest dobrze? :-)

Skayuu

No siemanko :), pamiętaj o tym by pojawić się na Tetconie i częściej wpadać do nas na forum :)