Jikuu Boukenki Zentrix

Jikuu Boukenki Zentrix

Seria “Jikuu Boukenki Zentrix” toczy się w Zentrix City - pozornie “doskonałym” mieście. Cesarz Jarad, wraz z pomocą naukowców Dr. Roarka i Dr. Coya, tworzy superkomputer o nazwie OmnicronPsy, który zarządza wszystkimi wyższymi funkcjami miasta oraz codziennym życiem, kontrolując różnorodne maszyny i roboty, co pozwala ludzkości żyć w pozornie “doskonałym” świecie.

Jednak OmnicronPsy, korzystając ze swojej superinteligencji, postanawia, że byłby lepszym władcą niż Jarad, zaczyna niszczyć kodowanie, które powstrzymuje go przed buntowaniem się i przynoszeniem krzywdy rodzinie królewskiej. Odkrywając to, Jarad i Dr. Roark cofają się w czasie o 7 lat, aby zapobiec buntowi. Planują to zrobić, wyłączając sześć chipów Zentrium, które zasilają OmnicronPsy.

Odkrywając ten plan, córka Jarada i jedyna dziedziczka, księżniczka Megan, postanawia podążać za nim w przeszłość. Tymczasem OmnicronPsy usuwa swoje ograniczenia i wysyła swoje Robo-straże, aby ją odnaleźć.

brak trailera

Jikuu Bouken-ki Zentrix (時空冒険記 ゼントリックス)
Shikong Maoxian Ji
Si Hung Mou Him Gei
Sihung Mouhim Gei
Zentrix
Zentrix, Record of Time and Space Adventures
時空冒険記 ゼントリックス
時空冒険記 ゼントリックス
時空冒險記

Typ: TV

Sezon: Wiosna 2003

Kategorie: akcja, animacja cg, cg-anime, chińska animacja, kosmiczny horror, mecha, oryginalne, podróż w czasie, przygoda, roboty, sci-fi, science fiction