Jojo's bizzare adventure

Czy mógłby mi ktoś proszę powiedzieć kim są te postacie i najlepiej wszystko o nich? IMG_20211121_014037|342x374

Ogólnie historia tych postaci jest przedstawiona w JoJo no Kimyou na Bouken: Ougon no Kaze

JoJo to ogólnie seria gdzie ludzie, którzy posiadają tak zwane standy (nie widzą ich osoby, które nie posiadają własnego), które mogą zatrzymać czas, naprawiać rzeczy, leczyć, cofać w czasie, wysadzać, itp. Głowni bohaterowie używają ich to dobrych celów, gdzie antagoniści korzystają z nich oczywiście w złych celach. W każdej serii jest główny antagonista, który zostaje pokonany na końcu każdego sezonu (nie wiem jak będzie z nowym sezonem, który wyjdzie w grudniu.

Na grafice są ukazani Diavolo oraz Trish Una (jest córką Diavolo, której próbował się pozbyć w celu zatajenia swojej tożsamości).
Oboje pojawiają się w JoJo no Kimyou na Bouken: Ougon no Każe (Diavolo pod koniec serii, a Trish gdzieś w środku serii).
Diavolo był (bo dostał infinity death od Golden Expiermence requem po odebraniu strzały od Diavolo i przekuciu się nią). szefem mafii, którego nikt nie znał. Każdy kto próbował odkryć imię Diavolo umierał makabryczną śmiercią. Wszyscy w mafii mieli standa, którego dostawali po przekuciu strzałą od jednego z 10 “rekruterów” do mafii.

Trish żyła sobie zwyczajnym życiem aż jakąś osoba z mafii, która próbowała odkryć imię Diavolo powiązała Trish z szefem mafii. Gdy jej życie zostało zagrożone Diavolo wysłał swoich zaufanych ludzi aby ją bezpiecznie eskortowali do wybranego przez niego miejsca. Misja miała być fajna, ale ostatecznie 1 grupa próbującą odkryć tożsamość szefa dowiadziała się o misji. Trish pod koniec trasy odkryła ze sama ma standa (możliwe jest zdobycie standa przez rodowód, czyli jak jakiś przodem korzystał z standa to potomkowie mogli go nie od urodzenia) Spice Girl. Po dotarciu na wyznaczone miejsce 1 osoba miała od eskortować do wybranego pokoju w budynku. Gdy Trish jechała windą wtedy nagle została “porwana” przez Diavolo w celu zamordowania własnej córki aby być bezpiecznym że jego tożsamość nie zostanie odkryta. Niestety, albo stety nie Diavolo nie udało się zamordować Trish, lecz udało mu się uciec. Eskorta nagle dostała wiadomość jak można pokonać Diavolo i że mają przyjść na chyba Koloseum spotkać się z tajemniczą osobą (Diavolo ich śledził). Gdy spotalki się z tą tajemniczą osobą okazało się że to emeryt Polnaref (z crush riderów).

Aktualne wyzadenia, które teraz bym opisywał to końcówka sezonu. Aktualnie jestem już troszkę zmęczony bo o 23 to pisze.

jojo jakiś czas temu oglądałem. więc mogłem coś poprzekręcać, ale to bardziej jakieś szczegóły.
Mam nadzieję że jakoś pomogłem

Jednak po głębszym “wgapieniu się” jest to Diavolo i Vinegar Doppio. Doppio jest to druga świadomość Diavolo (tak, miał rozdwojenie jaźni). Diavolo to był ten zły, a Doppio ten głupiutki, który robił wszystko co mówił Diavolo.