K

K https://animes.pl/uploads/default/original/2X/0/07ee28714e9040c01acf63d8c52ca63987c701d6.jpeg
ocena 0.0 0

K

“K” to anime, które krąży wokół “Królów” - jednostek obdarzonych niesamowitymi nadnaturalnymi mocami i zdolnością werbowania innych do swoich klanów. Ochrona życia i honoru członków ich klanów jest nieodłączną częścią obowiązków Królów. Kiedy film pokazujący haniebne morderstwo członka Czerwonego Klanu staje się viralem, niewinny student Yashiro Isana zostaje oskarżony o zbrodnię. Teraz rozpoczyna się łowy na niego, co prowadzi go do spotkania z znanym “Czarnym Psem” Kurou Yatogamim - zręcznym miecznikiem, zdeterminowanym spełnić życzenia swojego zmarłego mistrza, Siódmego Króla. W międzyczasie, obecny Czerwony Król, Mikoto Suou, staje w obliczu własnej, nieuchronnej śmierci. Ale podczas walki Yashiro o udowodnienie swojej niewinności, za kulisami rozwija się większy spisek. Pojawiły się chmury w jego pamięci, a bliscy przyjaciele zaczynają kwestionować jego istnienie. To, co zaczęło się jako proste morderstwo, teraz prowadzi do pełnoprawnej wojny między Królami, z losami całego świata na szali.

brak trailera

K -eine weitere Geschichte-
K Project
K-Project
K-Project (K-プロジェクト)
KTV
Project Key
פרויקט קיי
ك
「K」

Typ: TV

Sezon: Jesień 2012

Kategorie: akcja, alternatywny prezent, amnezja, animeizm, Azja, bishounen, ecchi, fantasy, gangi, Japonia, kuudere, magia, męski bohater, miłość chłopców, obsada zespołowa, przestępca, przyszłość, współczesne fantasy, zamiana ciał, ziemia

W mieście Shizume władzę sprawuje siedmiu królów, uczy się w nim też Yashiro Isana - zwyczajny, wiodący normalne życie nastolatek. Wszystko się komplikuje, kiedy zostaje wmieszany w sprawę głośnego morderstwa. Nagle okazuje się głównym podejrzanym. Aby oczyścić się z zarzutów i przeżyć, jest zmuszony na własną rękę rozpocząć śledztwo. W tym samym czasie miasto staje się polem walki dla dwóch skłóconych klanów.

Mogłoby się lepiej skończyć a ja wciąż wyczekuję kontynuacji. Ale miło się oglądało, mimo że na początku wydawało się to być trochę zagmatwane.
Cała akcja z pościgiem i jeszcze ta dziewczyna kot było najlepsze ^^

Jest 2 sezon
chyba Anna bedzie kolejnym czerwonym królem tak po amv wnioskuję

Jest też film, ale nigdzie nie widzę polskiej wersji obu.

K movie? O.O to muszę obejrzeć! Zapoda ktoś jakiegoś linka pl albo ang napiski?

Nie przepadam za tym anime,słaba fabuła jest

MI się właśnie fabułą podoba… Dość przemyślanie skomponowana

Dziekiiii!! ^.^ Szkoda ze nie mogę na razie zobaczyć …

Ojejuśku, missing kings było superekstraodlotowe, nie mogę się doczekać 2 sezonu <3

Październik już niedługo :slight_smile:

A w październiku zdaje się też 2 sezon Owari no Seraph ma być? Cudowny miesiąc będzie! Szkoda tylko, że 2 lic i trzeba się uczyć…

Owari no Seraph ma być w październiku? To będzie mięsiąc

Niom ^.^ Ale pewnie i tak nie dam rady na bieżąco oglądać… chyba sobie OnS mangę na fona ściągnę

Dobrze, że narazie nie zmienili treści w anime i leci wraz z wydarzeniami z mangi, jak to zmieniali przy wielu produkcjach, np. Shaman king