Kakushigoto

Kakushigoto https://animes.pl/uploads/default/optimized/2X/a/a5821002ce0c0065987ff17305726e26ba536f04_2_1024x576.jpeg
ocena 0.0 0

“Kakushigoto” to wzruszająca opowieść o znanym mangace, Kakushim Gotou, który ukrywa swoją zawodową tożsamość przed swoją córką Hime, obawiając się, że jego kontrowersyjne dzieła mogłyby ją rozczarować. Pomimo bycia samotnym ojcem, Gotou zawsze dąży do ochrony swojego sekretu, podejmując niemalże ekstremalne kroki, takie jak udawanie pracownika korporacji czy organizowanie awaryjnych ćwiczeń. Anime opowiada o spokojnym życiu ojca i córki, które z dnia na dzień stawa się coraz bardziej zawiłe, gdyż, jak mówi powiedzenie: “czas odkrywa wszystkie sekrety”. W końcu Hime musi dowiedzieć się prawdy o rzeczach, które do tej pory brała za pewnik.

Hidden Things
Kakushigoto (TV)
Kakushigoto: My Dad’s Secret Ambition
Скрытые вещи
Тайная работа Какуси Гото
ความลับของคุณพ่อเลี้ยงเดี่ยว
かくしごと
隐瞒之事
隱瞞之事

Typ: TV

Sezon: Wiosna 2020

Kategorie: amnezja, dramat, humor gagowy, komedia, kultura otaku, manga, manga i doujinshi, męski bohater, meta, na podstawie mangi, niepokój, opieka nad dziećmi, osiągnięcie pełnoletności, porządek achronologiczny, protagonistka, przemysł mangi, rodzicielstwo, rodzina, rysunek, życie rodzinne

Historia Gotou Kakushi, artysty rysującego dość wulgarną mangę, próbującego ukryć ten fakt ze względu na dobro córki, Hime. Pełna miłości, radości historia o ojcu i córce.

1 polubienie

Jest dość dużo żartów słownych, nawet translator wpisał parę TL. Jest postać, z którą się identyfikuję.

Hime jest urocza, a tata Araragi jest ok. Muszę zobaczyć czy jego VA ma jakieś role, gdzie zmienia swój głos, bo jak na razie wszędzie jest Araragim, nawet w wywiadach.

1 polubienie

Lubie produkcje od tego mangaki. Będę musiał oglądnąć jak wszystkie odcinki wyjdą.

Ja też kocham jego mangi, ale poczekam na wersję BD :wink: