Kami nomi zo Shiru Sekai

Kami nomi zo Shiru Sekai

"Kami nomi zo Shiru Sekai” opowiada historię Keimy Katsuragi, legendarnego “Boga Podboju” w świecie gier randkowych, który potrafi podbić serce każdej dziewczyny w grach. W rzeczywistości, Keima preferuje dwuwymiarowy świat gier nad prawdziwym życiem. Pewnego dnia, arogancko akceptuje nieznane zlecenie, w wyniku którego musi pomóc naiwnej demonce z piekła, Elucia “Elsie” de Lute Ima, w jej misji: odzyskać zbuntowane złe duchy, które uciekły z piekła i rozproszyły się po świecie ludzi. Okazuje się, że jedynym sposobem na złapanie tych duchów jest podbicie tego, czego Keima najbardziej nienawidzi: nieprzewidywalnych serc trójwymiarowych dziewczyn. Teraz, skuty do Elsie śmiertelnym obrożą, Keima musi poddać próbie swój tytuł “Boga Podboju”, nawigując przez serca wielu dziewczyn w prawdziwym życiu.

(The) World God Only Knows
Kaminomi
Que sa volonté Soit Faite
Que sa volonté soit faite
The World God Only Knows
twgok
twgok1
Одному лишь Богу ведомый мир
Светът
който само Бог познава
دنیایی که فقط خدا آن را میشناسد
دنیایی که فقط خدا می شناسد
دنیایی که فقط خدا می شناسد
کامی نومی زو شیرو سکای
かみのみぞしるせかい
只有神知道的世界
神のみぞ知るセカイ
神のみぞ知るセカイ The World God Only Knows

Typ: TV

Sezon: Jesień 2010

Kategorie: amnezja, Azja, bogowie, demon, demony, denpa, duch, epizodyczne, fantasy, harem, istota niebiańska, kamerdyner, komedia, lekkoatletyka, na podstawie mangi, obsada zespołowa, strażacy, współczesne fantasy, żeński harem, ziemia

Keima Katsuragi jest bogiem gier randkowych, nie ma sobie równych w wirtualnym świecie. Nie jest zainteresowany w żadnym stopniu dziewczynami z prawdziwego świata, jednakże wszystko się zmienia gdy nie w pełni świadom podpisuje kontrakt z diabłem który zobowiązuje go do łapania złych dusz zbiegłych z piekła używając swoich umiejętności ze świata 2D.

To była moja pierwsza seria w świecie anime. Już po dwóch dniach ją skończyłem (wszystkie sezony).
Genialna fabuła, świetna kreska, niesamowite postaci i problematyka tycząca się poszczególnych postaci,
KAŻDA była inna! Unikalna na swój sposób. Ogólnie to seria jest na 10/10 i polecam ją wszystkim
oglądającym romanse. Ta propozycja to powinien być numer jeden w Dekalogu romansów!!!