Kanał na yt o anime i mandze

Hej!
Niedawno założyłam kanał związany z anime i mangą. Proszę Was bardzo o opinię, wiadomo, to dopiero początki, ale staram się, żeby filmiki były sensowne i ciekawe.
W każdy piątek o 18 dodaję kolejne wideo, najbliższe będzie recenzją pierwszego sezonu pewnej serii, która po wielu latach doczekała się kontynuacji.

Tu jest link do mojego kanału:

https://www.youtube.com/channel/UCP1XDqyQIKzgt553CkYqzDw

1 polubienie

Kanał nawet fajny . Już dałam subika :>

1 polubienie

Dziękuję bardzo!

1 polubienie

nie ma za co!

Pomysł spoko. Popracował bym nad scenariuszem oraz ścieżką dźwiękową. Pytasz o przykłady?
Quanzhi Gaoushou - nie jest nową produkcją (jest z 2017 roku).
Ścieżka dźwiękowa robi to co aukcje na giełdzie CD Project Red. Czasami jest za słabo (cicho) czasami za mocno (zwłaszcza przy wklejaniu memów).
Ekspertem nie jestem ale to tylko moja osobista opinia.

1 polubienie

Moim zdaniem kwestia audio jest bardzo przyjemna a jesli chodzi o kwestie wizualną możesz poprawić trochę rozdzielczość niektórych zdjęć po przez pobieranie ich ze stronek które mają dostęp do darmowych zdjęć w wysokiej rozdzielczości ewentualnie wykorzystywać amv które są na yt. Oczywiście ekspertem w tej dziedzinie nie jestem sam kanału nie ma , więc życzę powodzenia oraz dobrej zabawy a jeśli szukasz inspiracji polecam filmy vodyma które imo pod względem wizualnym prezentują się najlepiej.
(ノ◕ヮ◕)ノ*:・゚✧ pozdrawiam

1 polubienie

Starałam się poprawić to o czym mówiliście. Mam nadzieję, że teraz jest już troszkę lepiej.
Tu możecie zobaczyć filmik przygotowany przeze mnie o World Trigger, świetnym anime, które jest mocno niedoceniane.

No i kolejne wideo, tym razem już nie recenzja wybranego anime, lecz filmik zbiorczy z polecaniem manhw ?
Dajcie znać co myślicie!

Wybacz, ale będę brutalnie szczery. Twoje recenzje przypominają kiepsko napisane streszczenie fabularne. W niektórych aspektach informacji jest aż za dużo, a w innych zdecydowanie za mało. Przed zrobieniem takiej recenzji pogrupuj najważniejsze rzeczy takie jak bohaterowie, wrogowie, świat, oś fabularna itp., a potem skondensuj to do minimum tak żeby było łatwe do przyswojenia i spójne, ale jednocześnie nie zdradzało zbyt wiele z tego co się dzieje w dalszych odcinkach. Dodatkowo proponuje popracować nad dźwiękiem żeby nie było za cicho, ani za głośno. Oczywiście najlepiej by było gdybyś jakąś wejściówkę dała i muzykę w tle, ale póki co nie jest ci to niezbędne. Jeśli zdecydujesz się to poprawić to reszta powinna przyjść z czasem dzięki doświadczeniu.

Dzięki za opinię! Treść każdego wideo zależy od tego co zwróciło moją uwagę podczas oglądania. Dlatego skupiam się na pewnych elementach, a inne pomijam, ponieważ nie jest to szczegółowe omówienie anime, lecz moja opinia na jego temat. Również w moich filmach (tych niespoilerowych) nie wykraczam poza informacje spoza 1 odcinka.
Co do dźwięku to już nad nim pracuję, mam nadzieję, że w kolejnych wideo będzie słyszalna poprawa :wink:

Dałem suba jakiś czas temu jak natknąłem się na ten wątek i wczoraj bodaj yt przypomniał mi o Twoim kanale :wink: Obejrzałem kilka filmów i czuję się namówiony na World Trigger i Munou na Nana. Dostrzegam tu pewien schemat/podobieństwo. Chyba lubisz anime typu nastolatkowie mają mocki i bronią ludzkości przed potworami. Z tego typu serii oglądałem jeszcze God Eatera (bez prologu koniecznie!) i Hundred. O ile pierwsze mogę polecić, to drugie już tak niekoniecznie ?

Wujkiem dobra rada nie będę, nie zajmuję się montażem jutubowych filmików :stuck_out_tongue: Oglądało mi się spoko i mam dzięki tobie kolejne dwie serie do obejrzenia. Dzięki!

1 polubienie

Ja natomiast mógłbym się przyczepić do częściowo fałszywego przedstawienia fabuły, ale po tym jak spojrzałem na to jak zostało przetłumaczone to rozumiem że wina jest po stronie tłumacza. Właśnie dlatego nie cierpię tłumaczeń z angielskich napisów bo to jest jedynie powielanie błędów.

Dzięki wielkie! Możliwe, że trochę za dużo pojawiło się serii tego typu na kanale, w przyszłych wideo można spodziewać się trochę więcej różnorodności :smiley: Jedyne gatunki, które omijam szerokim łukiem to romans, shoujo, harem itp., więc możliwe, że to trochę ogranicza mój repertuar, ale mam nadzieję, że nie stanie się to monotonne ?
Dziękuję za polecenie tytułów, na pewno je sprawdzę :wink:

1 polubienie

Noooooooooooo…nie sprawdzaj Hundred, proszę xD
Miałbym wiele lepszych serii do polecenia zamiast tego jeśli chcesz ?
W razie czego:

https://myanimelist.net/animelist/snake18011992

Haremówek również nie znoszę, romanse są czasem naprawdę dobre np. Nana.

1 polubienie

Na pewno obczaje, zawsze warto szukać czegoś nowego!
A to prawda akurat, pamiętam jak wypłakiwałam sobie oczy na Nanie ?

Wracam z nowym filmem na moim kanale! Trochę się tutaj pozmieniało, ale ogólny zamysł pozostał niezmieniony. Skupiam się głównie na niedocenionych seriach, chociaż czasem nie mogę się powstrzymać, żeby nie skomentować popularnej serii.

Dajcie znać co myślicie! ?

Androfobia, transwestytyzm i meduzy | Kuragehime - YouTube