Kanał na yt o anime i mandze

Hej!
Niedawno założyłam kanał związany z anime i mangą. Proszę Was bardzo o opinię, wiadomo, to dopiero początki, ale staram się, żeby filmiki były sensowne i ciekawe.
W każdy piątek o 18 dodaję kolejne wideo, najbliższe będzie recenzją pierwszego sezonu pewnej serii, która po wielu latach doczekała się kontynuacji.

Tu jest link do mojego kanału:

Kanał nawet fajny . Już dałam subika :>

1 polubienie

Dziękuję bardzo!

1 polubienie

nie ma za co!

Pomysł spoko. Popracował bym nad scenariuszem oraz ścieżką dźwiękową. Pytasz o przykłady?
Quanzhi Gaoushou - nie jest nową produkcją (jest z 2017 roku).
Ścieżka dźwiękowa robi to co aukcje na giełdzie CD Project Red. Czasami jest za słabo (cicho) czasami za mocno (zwłaszcza przy wklejaniu memów).
Ekspertem nie jestem ale to tylko moja osobista opinia.

1 polubienie

Moim zdaniem kwestia audio jest bardzo przyjemna a jesli chodzi o kwestie wizualną możesz poprawić trochę rozdzielczość niektórych zdjęć po przez pobieranie ich ze stronek które mają dostęp do darmowych zdjęć w wysokiej rozdzielczości ewentualnie wykorzystywać amv które są na yt. Oczywiście ekspertem w tej dziedzinie nie jestem sam kanału nie ma , więc życzę powodzenia oraz dobrej zabawy a jeśli szukasz inspiracji polecam filmy vodyma które imo pod względem wizualnym prezentują się najlepiej.
(ノ◕ヮ◕)ノ*:・゚✧ pozdrawiam

1 polubienie

Starałam się poprawić to o czym mówiliście. Mam nadzieję, że teraz jest już troszkę lepiej.
Tu możecie zobaczyć filmik przygotowany przeze mnie o World Trigger, świetnym anime, które jest mocno niedoceniane.