Kanał YT - Pain MB

Cześć

Siema, czy są tu miłośnicy ataku tytanów ?
nagrałem odcinek z ciekawostkami ponieważ bardzo interesuje mnie te anime oraz twórczością autora, dzięki tej ciekawości zdobyłem wiele faktów, które mam zamiar z wami się podzielić

nie widać tego lecz sporo się namęczyłem, prosiłbym, abyście to docenili https://www.facebook.com/images/emoji.php/v9/f57/1/16/1f609.png

Zapraszam do oglądania!

5 FAKTÓW, KTÓRYCH NIE ZNAŁEŚ O KAZUMA - KONOSUBA
5 FAKTÓW, KTÓRYCH NIE ZNAŁEŚ O BOKU NO HERO ACADEMIA
5 FAKTÓW, KTÓRYCH NIE ZNAŁEŚ O RE:ZERO KARA HAJIMERU ISEKAI SEIKATSU
5 FAKTÓW, KTÓRYCH NIE ZNAŁEŚ O KONOSUBA
Znaczenie openingów w anime
CZY ENDINGI SĄ NIEDOCENIANE W ANIME?!
5 FAKTÓW, KTÓRYCH NIE ZNAŁEŚ O SWORD ART ONLINE
5 FAKTÓW, KTÓRYCH NIE ZNAŁEŚ O SHIGATSU WA KIMI NO USO (YOUR LIE IN APRIL)
5 FAKTÓW, KTÓRYCH NIE ZNAŁEŚ O MEGUMIN! - KONOSUBA
5 FAKTÓW, KTÓRYCH NIE ZNAŁEŚ O NO GAME NO LIFE
5 FAKTÓW, KTÓRYCH NIE ZNAŁEŚ O KIMI NO NA WA (TWOJE IMIĘ)
5 FAKTÓW, KTÓRYCH NIE ZNAŁEŚ O MEGUMIN! - KONOSUBA

Dafuq ? 2 topic? lel Nie chce mi się pisać tego co poprzednio, więc tylko skomentuje jednym słowem - słabo…

Dafuq ? 2 topic? lel Nie chce mi się pisać tego co poprzednio, więc tylko skomentuje jednym słowem - spoko
Powodzenia przy tworzeniu kolejnych filmow :)

Na pewno wiele wysiłku włożyłeś w stworzenie tego filmu. Ale musisz popracować nad wypowiedzią. Nie tylko sama budowa zdań, ale również dykcja. Czasami ciężko Cię zrozumieć. Brzmisz też nienaturalnie, jakbyś czytał z kartki (co zapewne robiłeś). Musisz jednak przećwiczyć wypowiedź zanim ją nagrasz i sprawić, że jest bardziej naturalna.

W sumie @up ujęte mniej więcej to co pisałem wcześniej (ale jakimś cudem zniknął temat). Robisz błędy, jest to mówione sztywno, bez żadnych emocji, twój głos po prostu nie przykuwa uwagi w takim wydaniu. Źródła - ja bym był heppi jakbyś w opisie podał skąd czerpałeś informacje (udowodniłbyś wiarygodność wysiłku?). Rozumiem, że napracowałeś się czyli zrobiłeś dobry research (czytałeś jakieś wywiady z autorem, artykuły, itd.), ale jeżeli prostu wygooglałeś i wyodrębniłeś poszczególne “fakty” z prac innych osób to ciężko nazwać to napracowaniem się. Ogólnie nie jestem fanem tego typu filmików, ale cóż, powodzenia.

Za bardzo skupiłem się na montażu , że zaniedbałem to co mówie , wielkie dzięki za komentarze dało mi to wiele do myślenia :)

Bo filmik fajnie zmontowany :) I jeszcze zasugeruję, żeby muzyka była trochę ciszej, bo w pewnych momentach trochę Cię zagłuszała.

Jak sądzicie poprawiłem się od tego czasu xd?

Siemka!

Tak jak widzicie w tytule zrobiłem ciekawostki z Konosuba :D
Nie przepadam za humorem Japończyków ale te anime trafiło idealnie w mój gust.
Po przez zainteresowanie do Anime wyszukałem 5 ciekawostek.
Mam nadzieje , że wyszedł lepiej niż ostanio ;) oraz , że wam się spodoba

Siemka!
Ostatnio wrzuciłem wam filmik na temat KonoSuby co większości przypadł do gustu patrząc na pozytywne komentarze, za które bardzo dziękuje.
Postanowiłem wrzucić wam kolejny film z ciekawostkami o Anime , które bardzo uwielbiam czyli Re:Zero. Prosiłbym was też o wskazówki co poprawić , aby mógł się rozwijać. (czasami użyłem wulgarnych słów jakby co ?) Mam nadzieje , że film wam się spodoba ?

Siemka!
Wrzucam wam kolejny odcinek z ciekawostkami o Boku No Hero Academy ? słyszałem , że ostatni odcinek nie wyszedł tak dobrze więc dałem sobie więcej czasu na zrobienie tego odcinka , aby wyszedł dobrze ? Mam nadzieje , że mój czas nie poszedł na marne i filmik wam się spodobahttps://www.youtube.com/watch?v=YxMijkoVrus&feature=youtu.be

Siemka!

Otóż filmik z KonoSuby przyjął się najlepiej, wiec postanowiłem zrobić materiał o Megumin :D
Dajcie również swoje propozycje na kolejny odcinek. Mam nadzieje, że film wam się spodoba ;)

Siemka!
Dawno nic nie wrzucałem, wiec udostępniam wam film z ciekawostkami na temat No Game No Life ^^
Mam nadzieje, że film wam się spodoba ;)

O, hej! Fajne fajne :P

hej!
A dzięki dzięki ^^

Siemka!
Tak jak obiecałem postanowiłem zrobić ciekawostki na temat pięknego anime, które jest Kimi no Na wa :D
Mam nadzieje, że film wam się spodoba ^^

Dobry odcinek, wielkie propsy za to, że to robisz :D Kimi No Na Wa jest niesamowitym filmem pod wieloma względami, pokazuje różnice w różnych rejonach Japonii, wykorzystuje całą masę symboliki z japońskiej mitologii, a przy okazji jest tak dobry fabularnie i daje solidną dawkę feelsów…

Dzięki ^^
Nie dziwie się dlaczego ten film dotarł do tak dużej ilości odbiorców, w końcu ten film jest tak jak napisałeś świetny film pod wieloma względami. Perełka wśród anime ;D

Siemka!
wrzucam wam kolejny odcinek z KonoSuby :D
tym razem fakty o Kazumie ^^
Mam nadzieje, że film wam się spodoba! ;)