Kim Kolwiek

[quote]Kim Kolwiek (ang. Kim Possible, 2002–2007) – amerykański serial animowany wyprodukowany dla Disney Channel w 2002 roku.

Serial ukazuje się na kanale Disney Channel, od 2006 również w Polsce. Powstały także filmy animowane na podstawie serialu i są to: “Kim Kolwiek: Szatański plan”, “A Sitch in Time” oraz “Graduation”. Serial ten przestał być nadawany 31 marca 2014 roku,[potrzebny przypis], ale jest jeszcze emitowany od 31 sierpnia 2015 r. o 07:05 na Disney Channel (czas polski). Serial znów jest emitowany na Disney Channel o godzinie 07.5. 31 stycznia 2016 roku Disney Channel znowu zakończył emisję tego serialu, ponieważ okazało się, że jest on zbyt brutalny dla polskich dzieci i młodzieży.
[/quote]

Moja opinia: Uwielbiałam to za dzieciaka,mogłam oglądać ją godzinami. Zrobiłam dwa lata temu “re-watch” i moja sympatia dla tej serii cały czas istnieje.<3 <3.

Widziałem kilka odcinków. Nie porwało mnie szczególnie, ale wcale nie oznacza, że było to złe.

Zakończyli wydawać to, a wypuszczają twerkujące atomówki… Ech. Co się dzieję z tymi kreskówkami w dzisiejszych czasach :/

Ta szalona fretka aka ogolony szczur xD… zabójczy. xD
Kreskówka jak najbardzej warta uwagi, szkoda jedynie ze już nie robią takich normalnych kreskówek jak tą w tych czasach dla dzieciaków.

Na Wikipedii napisali że przerwali ponowną emisję bo było “zbyt brutalne”. Bzdura… Uważam że to najnowsze atomówki są brutalne. Atomówki dopasowały się do dzisiejszych czasów. Kim może i miała dużo akcji,ale na pewno nie była brutalna w porównaniu do dzisiejszych bajek.