Koi wa Sekai Seifuku no Ato de

Koi wa Sekai Seifuku no Ato de

Fudou Aikawa i Desumi Magahara dopiero co zaczęli się spotykać, ale nie mogą pozwolić nikomu to odkryć! Fudou, znanego jako “Czerwone Gelato”, jest liderem “Gelato 5” - grupy bohaterów, której zadaniem jest ochrona Japonii. Z kolei “Księżniczka Żniwiarza” Desumi należy do czołowych liderów “Gekko” - tajnego zła dążącego do dominacji nad światem, uważanego za największego wroga Gelato 5. Udając śmiertelnych wrogów, Fudou i Desumi wymykają się z walki, by spędzić razem czas.

Pomimo braku doświadczenia w romansie, Fudou i Desumi dążą do utrzymania związku, unikając podejrzeń ze strony swych towarzyszy. Z podzielonymi między siebie a ich poszczegółnymi stronami lojalnościami, para musi pozostać w pełnej gotowości, jeżeli chce utrzymać swój związek w tajemnicy przed resztą świata.

KoiSeka
Koiseka
Love After World Domination
Love Is After the World Conquest
Love after World Domination
Любовь после порабощения мира
รักหลังครองโลก
รักเรานั้นไว้หลังครองโลก
恋は世界征服のあとで
恋爱在征服世界之后
恋爱要在世界征服后
愛在征服世界後
愛在征服世界後

Typ: TV

Sezon: Wiosna 2022

Kategorie: akcja, ecchi, gyaru, głównie nastoletnia obsada, henshin, heteroseksualność, kombinezon energetyczny, komedia, komedia romantyczna, magia, męski bohater, na podstawie mangi, osiągnięcie pełnoletności, parodia, prezenty, protagonistka, romans, shounen, szkoła, trójkąt miłosny