Kokoro Connect

W Prywatnym Liceum Ogólnokształcącym Yamaboshi członkowie Koła Badań nad Kulturą doświadczają nadprzyrodzonego zjawiska. Czy ludzie naprawdę mogą zamienić się ciałami?
Manga mimo iż wciąż wychodzi robi bardzo dobre wrażenie… Chociaż już wyszło pełne anime :D
Tak czy owak polecam! :D

Anime całkiem zacne Polecam!!! Można się cieszyć jak i smucić :P

Też polecam, tylko zastanawia mnie dlaczego w gatunkach jest Gender Bender. :O

no bo wiesz chłopak w ciele dziewczyny i odwrotnie ;P chyba o to chodzi :P

Czemu ta manga ma jak na razie tylko 8 rozdziałów? Przyszłe rozdziały będą przedstawiać wydarzenia z serii anime? Jeśli tak, to na podstawie czego powstała animacja Kokoro Connect?

Sent from my Lumia 800 using Tapatalk

8 rozdziałów to ma w necie xD osobiście mam gdzieś 1 i 2 tom ale wiem że w Polsce na dzień dzisiejszy dostępnych jest 5 tomów(tj. wszystkie) każdy chyba ma po 8 rozdziałów. Jedynie Novelka ma 11 rozdziałów.
Kokoro Connect na MALu-Manga
Kokoro Connect na MALu-Novelka
Jakieś tam Kokoro Connect na MALu-Manga… ale nie wiem o co tu chodzi xD

Czytam. Polecam.^^.

Przeczytałem parem tomów, jak na razie zapowiada się ciekawie ;)

Oglądałem całe Anime i szykuje się do przeczytania Mangi. Moim zdaniem Anime jest godne, mógłbym nawet napisać, że wymaga polecenia! Świetny romans jak i akcja, która kręci się w okół wątku głównego z całymi ,sytuacjami’’ naszych głównych bohaterów. Anime zasługuje na ocene 9/10, dodałem jeden punkt za świetny zwrot akcji ze związkami naszej piątki, nie sądziłem, że sytuacja tak się skomplikuje, że ustalona przeze mnie para na początku jednak nie skończy razem.