Kolory

Otóż mamy ostatnio poważny problem co do kolorków zakazanych(dla adminów).

Ok czerwony rozumiem, prawie zawsze to jest kolor zarezerwowany dla adminów i wyżej postawionych, symbol władzy i szacunku…ale różowy? No proszę…

Różowy to kolor który lubi na tym forum wiele osób(głównie dziewczyny) i to że kicia se po prosiła by to było tylko dla niej i nagle to jest tylko dla adminów to jest złe, szczególnie że przez to walą się bany i wybuchają kłótnie, serio przez taką duperele chcecie byśmy się kłócili stawiali bany i niszczyli tą wspaniałą atmosferę animesa?

Kicia proszę cię się ogarnij to tylko kolorek, a do reszty też się ogarnijcie o taką duperele jak różowy są inne sposoby by protestować przeciw temu, w końcu niestety żyjemy w demokracji to załatwmy to jak demokracji należy. :P

Więc zapraszam do ankiety w której zdecydujemy czy by róż był ogólnodostępny czy być tylko dla adminów…o serio to jest już trochę denerwujące, ta cała sprawa ^^

Proponowałabym pójść na kompromis - tylko jeden odcień różu zakazany. Bo o ile dobrze pamiętam w palecie było sporo odcieni do wyboru i po zabronieniu wszystkich różów, czerwieni, oczowalnych i zbyt jasnych kolorów, tak naprawdę użytkownikom niewiele zostało.

Jeżeli masz problem z różem, to znaczy że masz również problem z czerwienią.Yankes masz problem z dostosowaniem się do poleceń Administracji czy co? Ten kolor został zarezerwowany dla ADMINA, którym jest Kicia i do tej pory NIKT nie płakał że nie może z niego korzystać. A teraz wszyscy robią wielką GÓWNO BURZE, bo NAGLE zaczęło się wszystkim chcieć używać różu. Kolor JEST i BĘDZIE zarezerwowany dla KICI, a kto do tego nie potrafi się dostosować, będzie karany i tyle. Z mojej strony dodam, że szczerze jestem za tym aby usunąć całkowicie kolory dla wszystkich użytkowników. Dzięki temu nie będziecie mieli powodu do takich śmiesznych wywodów “KOLORY DLA WSZYSTKICH” może od razu paradę zróbcie… A ta ankieta i tak nie wpłynie na zmianę obecne sytuacji z kolorami nicków/czcionek, nie wręcz przeciwnie w końcu pogadam z Domenem i po prostu USUNIE się kolory z czatu, nie będzie kolorów to nie będzie płaczu że ten albo tamtem może korzystać z tego koloru a ja nie itp. Zastanówcie się co robicie, a te żarty z różem sobie odpuście lepiej, bo nie lubię osób, które droczą się z moją KOUHAI.

Oni robią tylko problem dla tego że nie mogą czegoś mieć a jakby nic nie było o tym różowym to by nawet go nie używali xd

Hej, Aoi proszę się mnie nie czepiać bo ja bynajmniej w przeciwieństwie do innych nie robie gównoburzy tylko kulturalnie napisałem moje zdanie i dodałem ankietę co już nie jest łamaniem żadnych zasada. Ja nie mam problemu z dostosowaniem się do poleceń, nie używam różowego ani nie łamie poleceń tylko zrobiłem temat i ankietę, proszę się mnie nie czepiać, a prędzej czepiaj się tych którzy dostali bany >.>

Usunięcie kolorków też jest dobrym pomysłem ale ostrzegam przed ryzykiem kolejnych gównoburz XD

Yankes nie ma sensu robić żadnej ankiety, bo czy tak czy siak wynik jest jeden - admin ma zawsze racje, więc kiicia ma prawo banować za róż. Poza tym jedni userzy mogą normalnie używać kolorów administracji i nigdy jakoś nikt nie zwraca na to uwagę, więc niezależnie od wyniku ankiety, efekt będzie ten sam.

Na tym forum nie panuje demokracja tylko dyktatura, administracja ma zawsze rację, więc jeśli nie podoba Ci się taki stan rzeczy, odejdź.

Eyirie, mówisz to z jadem i sarkazmem przeciw administracji, czy na prawdę popierasz?

Zauważcie, że jak napisał Yan, ludzie sprzeciwiają się tej bezsensownej zasadzie z ograniczeniem różu, wiedząc, że dostaną za to bana, więc chyba oczywiste, że coś jest z tym nie tak.
Animes zawsze było forum, gdzie mogłeś robić praktycznie co chcesz, być chamskim do granic, nie przestrzegać zasad moralnych i wszystko było okej. Aoi był od banowania trolli, spoilerowców i tych łamiących WTEDY JESZCZE NORMALNY I FAJNY REGULAMIN, Pay zajmował się nadzorem czatu i waśniami między userami, Domiś od utrzymania głównego porządku na forum, jego stroną finansową i więcej, a Bakuś od programowania. Do tego dwóch modów, z których jeden świetnie się sprawował i wykonywał swoją robotę, a drugi to Okaś. :d
I jakieś pół roku temu, nagle, mamy zmiany w administracji, w regulaminie i nagle zaczynamy zwracać uwagę na to co inni pomyślą o naszym forum. większość starych userów poszła w gwiazdki, Cholera, nawet Pay odszedł. Forum zaczęło się rozpadać, rozrosła się kontrola, zasady i nadzór… na huj to. Coraz więcej ludzi kłóci się ze sobą(rzelek, ten gostek co do Kici zarywał, a jego nicku nie pamiętam) i ogólnie wszytsko zaczyna przypominać gówno. Nie możemy wrócić do czasów starego regulaminu i posiadania morałów głeboko w dupie?

Z innej bajki, Aoi właśnie napisał, że ten temat nic nie da, bo tak jest i ma być i nie mamy nic do powiedzenia. Jakieś 2 godziny wcześniej Domiś na czacie napisał coś w stylu ~ Nie róbcie gównoburz, tylko napiszcie do administracji lub zróbcie wątek ze skargą…
To co w końcu mamy robić/kogo słuchać?

Radzę posłuchać głosu świata który mówi “Sprawiedliwości nie ma daj se już spokój” i “Kłótnie o to aby móc używać różu są jeszcze głupsze niż to że jedna osoba se go rezerwuje”.

A potem żyć jak rząd każe i pogrążać się coraz bardziej, będąc kolejną szarą nicnieznaczącą masą :v
Jeszcze czego.

Więc jeśli chcesz coś zmienić to nie gadaj a sam dojdź do władzy bo inni za ciebie tego nie zrobią XD
Narzekanie gówno daje, jak chcesz żeby coś było zrobione a nie ma kto za ciebie tego zrobić to samemu trzeba.
Proste.

Hah… Powiem tyle, że nigdy nie było problemu z kolorami
Teraz nagle kiedy została wprowadzona zasada wszyscy nagle próbują pokazać, że chcą używać zakazanych kolorów.
Yankes nie wiem z jakiego tytułu ciągle chcesz mi dopiec… Za każdym razem, jeśli nie chodzi o reputację to chodzi kolory.
Moim zdaniem tylko administracja powinna mieć dostęp do kolorów… I wówczas nie byłoby problemu.
Jest mi bardzo przykro, że robi się z tego taki shitstorm.

1. Nigdy nie było problemów, bo NIE BYŁO PROBLEMÓW. Teraz jest. I stąd shitstorm.
  2. Twoje zdanie odnośnie kolorów tylko dla adminów pochodzi stąd, że sama nim jesteś i gdybyś była normalnym użytkownikiem, również byłabyś przeciw temu.

Hah wiesz… Możesz wierzyć lub nie ale kiedyś byłam zwykłym użytkownikiem i nie robiłam takich problemów jak teraz są robione.
Zresztą mieszasz epoki, społeczeństwo się starzeje coraz to nowsi użytkownicy przychodzą na forum i myślą, że mają władze.
Sam nie jesteś tu dostatecznie długo by opowiadać bzdury.
Jeśli masz naprawdę problem to napisz mi go na pw bądź ogólnie i wyjaśnijmy sobie sprawę a nie naskakujesz mnie tak jak inni myśląc, że ‘jestem taki cool postawie się kici’

Kicia, mylisz fakty… Tu nikomu nie chodzi o postawienie się tobie, tu w ogóle nie chodzi o Ciebie… tylko o to, że jedni użytkownicy są traktowani specjalnie a inni nie, tu chodzi o forumowe równouprawnienie…
Ty jesteś tylko przykładem w całości problemu…
Jesteś adminka - proszę bardzo… mi to nie przeszkadza i innym na pewno też nie, tu raczej chodzi o to że nagle zazyczylas sobie koloru na wyłączność (a pijesz że nowi userzy wyrażają swoje zdanie - a co to za różnica czy staty user, czy nowy user to user - chyba, że (!) mam rozumieć ze starsi maja jakieś przywileje a nowy plebs nie ma prawa głosu?!)
Wracając do tematu - chciałas różowy na wyłączność - dostałas - nawet z tym NIE BYLO PROBLEMU dopóki (!!) nie okazało się ze jedni (np twoja koleżanka czy twój kolega) mogą sobie używać zabronionych kolorów i ponosza z tego najmniejszej nawet szkody, a ktoś inny napisze jedno zdanie i dostaje bana z miejsca…
To jest tak proste, a administracja zamiast przyjąć to do wiadomości - sama sobie komplikuje temat…

Wczoraj dostałem bana za zwrócenie uwagi userowi który lamal regulamin. To co ave mówi całkowicie popieram i wytykalem to wiele razy. Jeśli chcecie traktować innych przywilejmi a innych jak gówno, zróbcie specjalna range dla weteranów, żebym chociaż wiedział, że jestem w waszych oczach gownem i mam siedzieć cicho. Tego nie odpuszczę.

Przynajmniej przypomnieliscie mi powód odejścia z tej elity zwanej administracja.

Zwracając uwagę innemu userowi sam potem złamałeś regulamin żeby pokazać jak to nie dobrze Wam.
Wasze zachowanie podburzające innych użytkowników bardzo mnie wkurzyło, chciałem aby te bany były przykładem banów dla osób, które z premedytacją i w jakimś określonym celu łamią regulamin.

Takie rzeczy zgłasza się administracji (czyli np. piszesz mi lub innemu adminowi/modowi na pw albo zakładasz wątek w problemach czy tam propozycjach).

Sprawa kolorów jest generalnie trudna i aktualnie próbujemy jej jakoś zaradzić.

Takie wątki jak ten są dla mnie jak najbardziej pożyteczne gdyż zawsze biorę pod uwagę głos ludu.

Tak se na chwilę zamyśliłem i pomyślałem…
Ludzie umierają bo żarcia nie mają… wody czasem też…
Umierają bo są wojny…
A my se skaczemy do gardeł bo różowego nie ma XD

Kolory jakich używałem to kolory używane w nicku usera okatawo i tekst pisania mistrza rozpierduchy. Regularnie to zgłaszałem, lecz nikt prócz kage nawet na to nie reagował. Ja dostałem bana bez ostrzeżenia, ponadto na forum, łamiąc regulamin chatu (albo nawet nie łamiąc? Bo już nie znam waszej oceny). O to mi tylko chodzi.

Hymmm, wypowiem się w ten sposób… Nie jestem na tym forum bardzo długo, jestem tu również moderatorem. Jednak na spór kolorowy patrzę dość uważnie i tak naprawdę dochodzę do wniosku, że ma on dwie podstawy.
Pierwsza z nich, to przywiązanie pewnych osób bo ich kolorów. Czego tutaj najlepszym przykładem jest Kiicia - jest w mentalny sposób przywiązana do różowego. W sumie ja mam podobnie - mam swój ulubiony odcień zieleni i denerwuje mnie, jak ktoś go na czacie używa. Tylko, że tutaj jest różnica podejść - tak, jak ja nie mam nic do tego, by używać innych odcieni zieleni, tak Kiicia (to niestety jest na minus dla Ciebie Kii) wprowadza monopol na róż. Co generuje konflikty.
Druga sprawa jest taka, że jak już się jednak pojawił wpis w regulaminie, to wszyscy nagle zaczęli się buntować. Jak nie ten nieszczęsny róż nie był zakazany to wszyscy przyjmowali to po prostu jako oczywistość. Mamy tutaj zjawisko zakazanego owocu.

Ponieważ temat tyczy się tylko konkretnie różu i kolorów na czacie - moje stanowisko brzmi: wybrane odcienie różu, czerwieni i zieleni zarezerwować dla administracji/moderacji, reszta powinna być dozwolona.