Kompania Braci

Serial opowiada o losach Kompanii E, 506 pułku piechoty spadochronowej, 101 Dywizji Powietrznodesantowej Armii USA opowiedziane z perspektywy tych, którzy przeżyli drugą wojnę światową.

Na początku powiem, że jeśli chodzi o tematykę wojenną, to w życiu nie widziałem nic lepszego. Każdy z was pewnie oglądał takie filmy jak Szeregowiec Ryan czy Helikopter w ogniu. Ten serial bije je na głowę. W międzynarodowej kinematografii istnieją filmy/seriale które każdy musi obejrzeć, nawet jeśli nie lubi takiego typu filmów(Ojciec Chrzestny, Lot nad kukułczym gniazdem czy Zielona Mila), Kompania Braci również należy do “must to watch”. Wychodzę z założenia, że każda osoba powinna to obejrzeć w wolnym czasie, a na takie osoby, które nie mają zamiaru obejrzeć “bo tak” brakuje mi słów.

Jest to serial produkcji HBO, a jak każdy chyba wie, HBO nigdy nie zawodzi. Świetna obsada, przyzwyczajenie do bohaterów, dramatyczne losy mające miejsce w tym serialu- czynniki, które powodują, że śmiało można nazywać ten serial arcydziełem
Końcowa ocena 10/10, pozdrawiam hejterów.

Zgadzam się,HBO jeśli chodzi o ten serial powala na kolana. :D Muzyka,gra aktorska,jak na tamte czasy(2001 rok) efekty,miazga! Bez zarzucenia,a to jest klasyka,gdzie trzeba to ZNAĆ!

Ten tytuł jest u mnie w kolejce do obejrzenia. Sporo słyszałem o tym, a nie trzeba mnie długo przekonywać, bo ciągle brakuje mi serii do obejrzenia. Jednak skoro wszyscy twierdzą, że trzeba zobaczyć to tak zrobię :)

Bardzo dobry serial.
Jest zrobiony podobnie jak szeregowiec Ryan.

Mnie się bardzo podobał. Podobnie bardzo dobrze zrobiony serial to pacyfik.

Zelek opisał że “must to watch” ale tak naprawdę żelek to lektury szkolne to jest z nimi tak samo a ich nie przeczytałeś wszystkich niestety :v

Popieram, pacyfik również 10/10

Pacyfik to już w ogóleee,miazga Panowie!