Konkretne anime - ilość odcinków.

Może warto by dodać pole “ilość odcinków” przy dodawaniu nowego anime do działu konkretne anime? Mnie np. kompletnie nie interesują tasiemce, także taka informacja przydałaby mi się nie tyle w krótkim opisie co jako kategoria do filtrowania.

Być za.

Powinieneś dodać ankietę może…

Zrobione, ankieta na 7 dni, przy czym liczę, że decyzja szybciej zapadnie :p

Oczywiście również jestem za, taka opcja się bardzo przyda :P jednak z drugiej strony ja i tak anime zanim obejrzę przeglądam dokładnie dla MAL’u, więc dla mnie nie wymagane :D

Też jestem za, fajna sprawa :3 tylko trzeba wszystkie tematy pozmieniać, Domen się załamie…

To samo, to dobry pomysl. Czyli masz 90% na to że bedzie taka opcja nie dlugo ;p a mnie dojdzie pracy aby to dodawac (brakujace dane) ^^

Mogliby inni też pomóc, ja w swoim temacie na pewno zmienie (bo jest tylko jeden hihi), ale z innymi też można pomóc, np podawać ilosc odcinków przez tsa, a druga osoba to zmienia ;)

… Jak dla mnie to jest taki pomysł 50 na 50.
Tak- Opcja fajna, można uniknąć zabawy z tasiemcami
Nie- Jeśli komuś nagle ZACHCE się obejrzeć to ilość odcinków może go naprowadzić na jakość anime. 12 odcinkowce nie są tak dobre czy rozbudowane jak np. 25 (tak przynajmniej ja odczuwam)

Jak dla mnie twoje Nie to plus, przy czym domyślam się, że chodzi Ci tu o ocenianie książki po okładce, w takim razie to rzeczywiscie minus, no ale na to nic nie poradzimy, i tak jak otworzy strone z odcinkami online to zobaczy ile ich jest.

Moniś, 25epków sao ssie, a 12 epków sao jest mega

Czyli… dodajemy ilosc odc?

Wydaję mi się, że nie jest to strasznie potrzebne.