Konkurs na najlepszy quiz

Chciałbym dodać kilka quizów na oppaia ale nie mam pomysłu i dlatego organizuję konkurs!

Do wygrania manga - Sherlock

Proponujesz tematykę quizu, po uzgodnieniu ze mną przygotowujesz materiały (pytania, obrazki itd), udostępniam quiz na facebooku.

Kto wygra - Quiz z największą ilością graczy (statystyki w systemie).

Temat: Twoja wiedza o różnych seriach anime

Jeszcze dodam, że są dwa rodzaje quizów, Trivia i Personality

Trivia to quiz w którym użytkownik odpowiada na pytania i na koniec dostaje sumę poprawnych odpowiedzi. Potrzebne są pytania, i przedziały punktowe.
Pierwszy quiz na oppaiu jest oparty właśnie o tą zasadę: https://oppai.pl/quiz-rozpoznaj-je-wszystkie

Personality to po prostu quiz osobowości. Trzeba zdefiniować kilka takowych a potem dopasować je odpowiednio do pytania.

Do quizu można dodawać tylko obrazki, czy da się też wideo/gify?

Można zarówno obrazki, gify jak i wideo.

W takim razie może być quiz na dopasowanie openingu do anime. I tak samo z endingami.

Chciałabym zapytać czy trzeba być zarejestrowanym na oppai?

Nie trzeba być zarejestrowanym, piszesz mi na maila cały schemat quizu i załatwione.

Z powodu braku chętnych zamykam konkurs.

Może quiz na znalezienie dla siebie najlepszej potwornej dziewczyny (monster-girl), czyli ma to być centaur, slim, harpia, czy inne psto? Pytania typu, czy masz uczulenie na sierść, czy masz wodę w pobliżu itp. (btw. rzucam pomysła, nie chce mi się tego robić)

Pomysły zacne ale nikt nie chce się zabrać za ich wykonanie także zamykam.

Konkurs wygrała Zara (nie było jakiegoś wielkiego zainteresowania).

ZAMYKAM