Konnichiwa :3

Imię: Natalia
Lat: 18
Ulubione anime:

Naruto, Kaichou wa maid-sama, Ouran, wszystko ze studia Ghibli, Aku no hana, Yondemasuyo, Azazel san i wiele wiele innych;)

Ulubiony gatunek muzyczny: brak, wszystkiego po trochu;)
Zainteresowania: Anime, Dramy, nauka japońskiego i gotowanie;p

Skąd dowiedziałeś/aś się o forum: od koleżanki:P

:malpka20:

Cześć,cześć! ^-^
Jestem Louise,miło mi c:

Hejka, Levi wita z tej strony :D

Pharios. Miło mi. Skąd jesteś? :)

Hej Natalia(imię które często wypowiadam XD) jam jest Yankesss!
Zapraszamy na chat forum i TSa i powiedz jakiej muzyki słuchasz?

Witam Witam ;)
Lubisz masło? xD
Od jakiej koleżanki się dowiedziałaś?

Siemka! Witam na forum!
Kim jest ta koleżanka od której się dowiedziałaś?

Witam cię serdecznie. Ulubione anime to Naruto i Kaichou wa maid-sama, interesujesz się gotowaniem i jesteś i moim wieku ? Chyba się zakochałem :D Zapraszam na chat albo TS na jakąś rozmowę o Naruto, Kaichou albo gotowaniu

Witam serdecznie nową użytkowniczkę ^^
jam jest Mango i rad jestem powitać nową duszyczkę na naszym forum :P

Mam też kilka pytań :P

1. Uprawiasz sport? Jeśli tak to jaki?
  2. Czy z muzyką relaksacyjną jesteś obeznana?
  3. Co ciekawego gotujesz?
  4. Skąd jesteś?

to wszystko^^ jeszcze raz serdecznie witam na forum i mam nadzieję, że zostaniesz na dłużej ^^
a jak będziesz czegoś potrzebowała to wal do mnie śmiało ^^ zawsze jestem do usług ^^

Witaj ;3 jestem Issei ;p
jakie jest twoje ulubione danie? XD

Ojoj ile odpowiedzi:D a więc po kolei:
Jeszcze raz wszystkim witam;p

PhariosShaphire - jestem z Poznania:)
Yankesss - wszystkiego słucham;p Nie mam chyba ulubionego zespołu;/ ogólnie muzyka japońska i hiszpańska:) ale czasami sięgam po coś innego, np. lubię country:D
TroLoL - masło hmm ale orzechowe;p NUTELLA <3 a co do koleżanki, to mówią na nią Yumi, ale generalnie ona tutaj nie siedzi:D po prostu opowiadałam jej, że pogadałabym sobie z kimś na forum, ale ja i komputer hmm nie lubimy się i nie bardzo ogarniam to wszystko;p a na to ona, że kojarzy właśnie to i że ponoś spoko;p
Kageno - historia o koleżance powyżej;p
Destroyer - na pewno zawitam;p
mangofan97 - 1. sport… no cóż:D jestem na to za delikatna chyba:D ale tak serio kręci mnie kendo i może spróbuję;) 2. hmm czasami słucham japońskiej i chińskiej muzyki tradycyjnej, która mnie relaksuje;p ale nie wiem, czy to o to chodzi:D 3. gotowanie ah głownie słodycze, wszelakie ciasta i ciasteczka <3 ale i obiadki robię, głównie kurczaka w każdej postaci:D i uwielbiam robić sushi i tempurę:) 4. Poznań:)
Issei - ulubione danie? czekolada w każdej postaci:D

Witam!!! Przyjaciele czekolady są moimi przyjaciółmi ^^ Zapraszam na czat :3

Idź czekolado do czekoladki. Będziecie miały z Krulem wiele wspólnych tematów.

Wita cie naruto.Mam nadzieje ze pozostaniesz z nami na dluzej.

Naruto <3 witam i chętnie zostanę dłużej:)

Witam nową duszę na forum zapraszam jak każdy na czat bo tam toczy się życie tego forum :)
Jak z poznania to widzimy się na pyrkonie ?

Kto wie:)

Nie ma to jak mieć zdolności ściągania ludzi na forum, my się z Koneko poniekąd znamy xd Widzę że jednak wpadłaś ;] Mam nadzieje ze na dłużej ;)

Aoi, znamy się;>?