konnichiwa!

Ale na egzaminy trochę się musisz pouczyć, zawsze wartościowe punkty to są xD

e tam wszystkie próbne napisałem na około 80% a się na nie uczyłem więc i ten prawdziwy jakoś pójdzie xD i jeszcze będą dodatkowe punkty za zawody itp. :smiley: nie widzę powodu żeby się jakoś specjalnie uczyć do tych testów :stuck_out_tongue:

Ale wiesz, czasem w tym ostatecznym dojebią takie pytania lub takie rzeczy że zrobisz da fag i eeee xd8

e tam nie ma co się martwić na zapas :smiley:

A potem ci zabraknie tego 1 punkta do szkoły do której chcesz iść xd

haha miło, że się martwisz xDD

Abyś potem nam nie narzekał na forum xD

Siemanko Dominik :smiley: Przez moją głupią pomyłkę, chociaż mogę tutaj napisać by Cię powitać XD Jakich zespołów słuchasz najczęściej? W jaki profil celujesz i wgl w jaką szkołę po gimnazjum? Skoro czytasz o religii to wyznajesz jakąś, czy może jesteś (księdzem) ateuszem? XD (to w nawiasie to taki żarcik, bo ateusz brzmi jak Mateusz). Mam nadzieję, że zostaniesz na dłużej i się będziesz tutaj dobrze bawił :3

Serdecznie witam :stuck_out_tongue:
Widzę, że oglądasz fairy tail xD ja właśnie kończe gonienie. Bo zacząłem miesiąc temu dopiero ten tytuł :smiley:
O dziwo sam lubie nie którę piosenki disco polo xD

Jeśli chodzi o zespoły to z metalu zazwyczaj Black Veil Bride a disco polo i popu to multum zespolow i nie mam zadnego ulubionego :stuck_out_tongue: po gimnazjum chce do technikum, poniewaz chce maturę i zawód :smiley: myslalem o profilu geodety :stuck_out_tongue: Jestem ateuszem wyznaje tylko boga nauki i logiki xD a ze kazda religia zaprzecza prawą nauki jestem niewierzący :stuck_out_tongue:

Jaka jest twoja ulubiona gra? .-.

Witam Yahiko :smiley: jak ja sie dorwalem przez ferie do Fairy Tail ta spalem po 2-4 godziny dziennie i cala serie zrobilem w dwa tygodnie xD

najbardziej lubie gry RPG a moja ulubiona to TES V Skyrim :3 no i jeszcze gram duzo w LoL’a :stuck_out_tongue:

Siemka. Masz u mnie plusa za TES nie zepsuj tego.

Cześć ^^
Jestem Louise…miło mi Cię poznać :3

dziękuje :3 czuje się zaszczycony, że pochwalił mnie inny fan ten wspaniałej serii xD

Cześć Louise mnie tęż miło Cie poznać :3 mam nadzieje, że zabawie tu z wami na dłuzej i lepiej sie poznamy :smiley:

Siemson! Byłam pewna, że się przywitałam, ale chyba się przeliczyłam. :x W każdym razie witam na forum, życzę miłego pobytu! :slight_smile:

hejka :smiley: dziękuje ja tez licze ze bedzie bardzo mily :stuck_out_tongue:

Jak tu nagle pelno sie zrobilo w tym temacie heh…

PS: Co do tego ze kazda religia zaprzecza nauce to sie nie do konca zgodze, choc moze w pewnym stopniu tak (ale tylko takiej odrobine naciaganej nauki)… jakby co to nie miej mi za zle, bo duzo o nauce tez moge wiedziec.

Trochę masz racje, bo gdyby odrobinę naciągnąć naukę i uznać np. biblie, że jest to pewna metafora i nie należy wszystkiego brać dokładnie tak samo jak jest napisane to religia miała by szanse by być prawdopodobnie prawdą, ale tylko prawdopodobnie, ponieważ nie można jednoznacznie udowodnić istnienia boga :stuck_out_tongue: póki to nie możliwe pozostaje ateistą :smiley: