Konnichiwa.!

Imię: Julia
Lat: Naście. :p
Ulubione anime:
*Noragami
*Toradora
*Shingeki no Kyojin
*Ao Haru Ride
*Sword Art Online
*Ao no Exorcist
*Lovely Complex
Ulubiony gatunek muzyczny: Różne :).
Zainteresowania: Oprócz mangi i anime? Oczywiście fandubbing ^^. Bardzo lubię śpiewać ^^.

Skąd dowiedziałeś/aś się o forum: Hmn…szukałam forów o mandze i anime i jakoś tak wyszło XD.

Siemanko wita kamkom
Zapraszam na ts i czat
Skąd jesteś?

Witam serdecznie na forum. Mam nadzieję że zostaniesz z nami na długi czas. Co do dokładnego wieku będę Cię męczył jak każdą inną dziewczynę dopóki go nie wyjawisz xD

cześć też jestem nowa mam nadzieję że się dogadamy

Cześć :)
Pewnie wpadnę ;).
Z Wrocławia :p.

Witaj,witaj ^^.
Tak na wstępie Ci powiem,że podoba mi się Twój avatar XD. Tak mi się z początku rzucił w oczy XD.
Ach…w porządku :D.

Cześć :).
Tak,też mam taką nadzieję ^^.

Witaj Julio na naszym forum :3 Jakiej muzyki słuchasz? Mam nadzieję, że zostaniesz tu na dłużej i będziesz się dobrze bawić C:

Siemanko, Levi wita serdecznie :3

Masz dobry gust w anime ;)

Hej, mów mi COCO ^^ masz może jakieś fanduby? >.<

Witam,witam :).
Czasami popu,czasami dubstepu…w sumie…to nie umiem się określić XD.
Wiem tylko,że niezbyt lubię rap :p.
Też mam taką nadzieję :D.

Cześć,Levi :D.
Dziękuję bardzo ;).

Hej,Coco ^^.
Pewnie…a co? XD :).

Hejka! Witamy Cie bardzo bardzo mocno w naszych skromnych progach. Mam nadzieję że szybko zapoznasz się z osobami forum. Każdy tutaj jest miło i otwarcie nastawiony.

Hej ^^.
Właśnie widzę…nie powiem,jest to ogromna zaleta forum :).

Zapraszam również na TS’a, jeżeli nie ma nikogo na forum [czasami się zdarza] to tam na pewno udzielą Ci pomocy - @“Saquato” Zawsze tam siedzi :D

W porządku :D. Dziękuję za informację ^^.

A teraz takie małe pytanko, pogrywasz może w Osu!?

Nie ;o.
Kiedyś grałam w LoL’a,ale za każdym razem kiedy ściągałam go na komputer to mi się psuł XD.
Także teraz już nie gram w żadne gry XD.

No to zajfajno^^ witam tu mango ;) i mam kilka pytań

1. Ja też jestem z Wrocka i pytanko z jakiej szkozły jesteś?
  2. Czy miałaś kiedyś okazję posłuchać muzyki relaksacyjnej?
  3. Jak stoisz ze sportami? Trenujesz cóś??
    Mam nadzieję, że zostaniez z nami na dłuuugi czas oraz że kiedyś się we Wrocławiu umówimy ^^ (organizuje spotkania ze wszystkimi z kim się da na forrlum) no to jeszcze raz od siebie z całego serduszka witam

Witaj. Pharios się zwę. Forumowy “Młody Pisarz” jak wskazuje ranga. Pragnę powitać serdecznie i życzę miłego pobytu na naszym forum, lub pozostania w nim na zawsze ;)

“Pozostania w nim na zawsze” Zabrzmiało ostro creepy xD

Dzięki :D Avatar jest wykonany przez moją znajomą graficzkę. Jest to moja podobizna w wersji wilkowej, a przynajmniej miała taka być xD Bo niezbyt to mnie przypomina.

Witaj Julio, niestety na naszym forum nie ma Romea jak an razie xD
Luk serio? Wilcza podobizna? Jak ja myślałem że to ala myszka jakaś XD

Mam nadzieje że zostaniesz z nami na dłużej Julio ^^
I zawsze też możesz pośpiewać n am na TSie skoro lubisz x3

No Romea nie ma. Ale i tak jest zajebiście :D Jak podasz wiek to się jakieś Romki znajdą xD