Koszmarna Karolajnowa twórczość

Swe koszmarne zdanie wciąż podtrzymuję, ale pomyślałem, że warto coś jeszcze dodać, dopowiedzieć. Często tak mam - nawet po długim czasie potrafię coś poprawić, mimo że już nikt na to uwagi nie zwróci.

Do “różnorodności” w kąciku rzeczy, które bym poprawił dołączyć chcę “dynamikę”. Wszystkie prace wydają się być dość podobne. Podobne ułożenie ciała, kadr… Na szczęście jest to rzecz mało zauważalna i przeszkadzająca, zwłaszcza że próbujesz swych sił w animacji. Dobre posunięcie. Zresztą, tutaj najważniejsze jest wykonanie i mroczne przesłanie.

Może być to moja wena, ale dwie ostatnie prace mnie natchnęły. Nie rzucam słów na wiatr, choć może to brzmić na mocno naciąganą gadkę. Możliwe, że przez nieco inny sposób ich wykonania przekaz trafił do mnie bardziej niż w przypadku poprzednich dzieł. Dowód inspiracji? Rysunek, który wstawię za minimum tydzień, gdy wrócę z wakacji. Źródło podam z miejsca.

To wszystko co jak na razie chcę dodać. Śmiało mogę stwierdzić, że jesteś dla mnie najbardziej inspirującą osobą na forum. Lekki skrót myślowy, ale to prawda.

Zakochałem się w pierwszych 2 rysunkach <3
Salad fingers … Sexi

Wczoraj znów naszło mnie na malowanie, dziś skończyłam. Chyba nie jestem zbyt zadowolona z efektu, będę później poprawiać.

PS. przepraszam za słabą jakość. Nie mam dobrego aparatu w telefonie. Do skanera by się nie zmieściło, a przy próbie skanowania po kawałku (robiłam tak ze zwykłymi rysunkami) mogłoby się popsuć.

Fajne i w ogóle ciekawy pomysł ale nadal nie podoba mi się jak jest zrobione to oko z jakiegoś powodu :(

Też mi się nie podoba. Może powinnam była je wyplamkować tak jak resztę obrazu albo mocniej wycieniować. Nie wiem jak mogłabym poprawić. W sumie wrzucając to w internety liczyłam na jakąś radę.

5 i 6 rysunek strasznie trafił w mój gust. Bardzo ładne wykonanie :)

Oh, jakaż ekspresja.

Caroline posiadasz niesamowity styl, który najbardziej cenię.

Twoje rysunki przypominają mi dzieła jednego z moich ulubionych artystów Don Kenn’a. C:

Najbardziej podoba mi się Enma Ai, znakomicie wyszła Ci Piekielna Dziewica.

Oczekuję na więcej Twoich dzieł.

Pozdrawiam serdecznie.

Dawno mnie tu nie było… Skoro już zajrzałam na forumy to zostawię po sobie jakiś ślad i odkopię mój stary temat.
Rysunek sprzed roku:

I całkiem świeży obraz. Ostatnio tu pisałam, że nie lubię malować, jednak przez ten czas “troszkę” zdanie zmieniłam i teraz uwielbiam babrać się w farbach. xD

No to ten… Można krytykować czy coś. Miłego! :wink:

Cudowny obraz :heart_eyes: Jesteś strasznie utalentowana!

Dość kontrowersyjna i zarazem interesująca twórczość, wszystkie obrazy są genialne moim zdaniem ;)