Koszulki i inne fanty od Animes.PL

Wczoraj stworzyłem konto na cupsell.pl :d Aktualnie nasz forumowy grafik (Kicia :heart:) pracuję nad dodaniem jakiejś ładnej grafiki na koszulki wraz z logiem naszego forum. Dodałem tam kilka testowych grafik ale to tylko testowe tego raczej nie kupujcie będą lepsze. Tutaj możecie składać Wasze propozycję na grafikę, wiadomo musimy mieć pełne prawa do grafiki aby udostępniać…

Majteczki konwentowe?! Lol jadę na takie konwenty :P

Majteczki konwentowe rozwaliły system xD
Ale przyda się nie powiem…

Majtki ?!
Genialny pomysł :D hahah XD

Czerwone rękawki ^-^ Idealnie pod mój kolor, ale w razie ewentualnych cosplayów może niepasować,
Ogólnie sam pomysł bardzo dobry i nie będziesz już aż takiego problemu ze znalezieniem się jak miało to miejsce na EZkonie ;P

jestem za męskimi majtkami - no sorry, ale chłopów rozpoznawać też jakoś trzeba =.=!
i żeby to były stringi - jak laskom ma się wbijać pasek w dupe, to chłopom też! ooo!

Tak się zastanawiam nad tą oczojebną kamizelką xD

A co do majtek, cytując…

…I believe in pantsu

Jutro dostawa w cupsell za free! Ma ktoś jakiś pomysł na koszulkę?

Może koszulka z napisem dużym animes.pl, a dookoła nicki osób należących do naszej rodzinki forumowej ^^

Byters, wiesz, że niezły miszmasz by był, jakby tak wszystkie nicki poumieszczać?

Eeee… majteczki? O.O

Myślałem nad koszulką aby z tyłu było coś takiego (każdy po zgłoszeniu miałby indywidualnie). Może tego nie widać ale jest tam jeszcze napis Animes.pl ;D

A z przodu jakiś rysuneczek. Niestety nasz artysta nie ma weny.

Może to co kiedyś Kiicia nas rysowała? Fajne było, nieco koloru tylko dodać

Dajcie lamę Niko którą Demon kiedyś tworzył XD

Albo może jakieś śmieszne typowe dla nas cytaty byś pozbierał do x czasu i zrobił koszulkę z nimi, po jednym od każdego użytkownika [który by chciał], koszulka jest dość duża wiec można wstawić ich wiele [z dwóch stron], a w środku większy napis Animes.PL, to by moim zdaniem fajnie wyglądało i zachęcało do przeczytania i oglądnięcia osóbki która to nosi :P

Ooo na przykład koszulka dla Kiki z tym tekstem o budyniu XDD

To musiałoby coś co każdy z nas chciałby mieć i patrzyłby zawsze z uśmiechem. :)

Może zebrać różne pomysły zebrane w temacie, powiedzmy po tygodniu i strzelić ankietę ?

Jutro zaś akcja darmowej dostawy, ktoś chciałby kupić koszulkę? :D

Ja szczerze mówiąc cały czas czekam, aż pojawią się nowe, ciekawe koszulki :P

Ja też XD Chcę swoją animesową koszulkę z napisem “Eyirie” ^.^

Zamówiłem koszulkę dla siebie ;D

Z przodu Oppai tak jak w sklepie a z tyłu: