KP dla "Akame"

W tym temacie, chętnych proszę o zakładanie kart postaci. Możecie tu również zadawać pytania odnoście mechaniki gry itp.

Wzór KP:

Imię: ewentualnie nazwisko, ksywka etc.

Wygląd: IMG

Historia: Przed Wydarzenia sprzed ataku na króla. Osoby robiące kp od tego momentu NIe brały udziału w ataku.

Specjalizacja: Skrytobójstwo, trucizny, wojownik, napastnik… rozumiecie?

Ekwipunek: Na początku nie macie nic, zdobywacie przedmioty w trakcie gry - proszę o aktualizowanie ekwipunku po zdobyciu przedmiotu czy czegoś…

No, to chyba wszystko. Chętni? ;d

Imię: Namaya, w skrócie Nami

Wygląd: http://s2.ifotos.pl/img/clouds-gl_eswrrxx.jpg

Historia:
Namaya urodziła się i wychowała w małej wiosce daleko od stolicy. Ludzie z jej wioski mieli ciemną karnację i nie byli dobrze traktowani przez innych jeszcze przed dojściem do władzy Grundortha. Jednak, kiedy zaczęła się jego tyrania to ich sytuacja zmieniła się diametralnie. Łapano ich i sprzedawano jako niewolników dla bogaczy z większych miast, głównie ze stolicy. Taki los spotkał także i Nami - została sprzedana jako seksniewolnica jednemu z podwładnych Grundortha. Nauczyła się tam flirtować i zadowalać mężczyzn na wszelkie możliwe sposoby. Traktowana była jednak gorzej niż mebel. Po śmierci swojej przyjaciółki, którą właściciel udusił podczas jednej z “zabaw” łóżkowych - Nami doznała takiego szoku, że kolor jej włosów zmienił się na biały. I tylko to ją uratowało. Stała się rzadkim “okazem” do pokazywania znajomym. Zaczęto o nią dbać, dzięki czemu przeżyła i doczekała ataku rebeliantów, którzy ją uratowali. Zaproponowała im swoje “usługi”, a ci nauczyli ją kilku sztuczek - a uczyła się szybko. Wkrótce dzięki naukom rebeliantów i mężczyzn, którym usługiwała potrafiła zabić swój cel w przyjemny i zupełnie niespodziewany dla niego sposób. Z powodu złych przeżyć zaczęła też pić. Uwielbiała alkohol, bo dzięki niemu mogła zapomnieć na chwilę o tym co się stało z jej rodziną i przyjaciółmi. Miała więc mocną głowę.
Tak trafiła do grupy zabójców pragnących zabić władcę. Nie chciała, żeby jakakolwiek dziewczyna musiała przeżywać to samo co ona.

Specjalizacja: trucizny

Ekwipunek: nic

Imię: Thomas “Wyrzutek” Khan

Wygląd: http://billcainonline.com/void/wp-content/uploads/2011/03/215211-42801-darkman_large.jpg

Historia: Rodzice Wyrzutka żyli bez ślubu, nawet po narodzinach syna. Ojciec służył w armii, matka zaś, jeszcze gdy się spotkali była zwykłą gosposią. Z czasem obydwoje zaczęli przeciwstawiać się tyranii Grundortha, jednak ojciec wiedział z czym wiąże się odejście z armii. Jego żona zaczęła służyć w Rebelii. Była tam niemal od samego początku. Za to Steward robił za szpiega. Thomas przyjął nazwisko po ojcu, w razie gdyby matka została nakryta. Nie pomogło jednak nawet nazwisko. Osiem lat później, w dziesiąte urodziny Wyrzutka na jego dom napadła armia. Caroline od razu została poczęstowana kulką w głowę. Steward kazał Thomasowi schować się w kuchni i sam podjął walkę z grupką najeźdźców. Po kilku minutach wpadł wyczerpany do kuchni z ostatnim z nich. Zaczęła się przepychanka i niefortunnie członek grupy strącił patelnię z rozgrzanym olejem na małego Thomasa. Rana twarzy była makabryczna. Ojciec kazał uciekać synowi do Rebelii, a ostatniego z armii wziął na siebie. Thomas skacząc z okna widział, jak głowa odpada od ciała ojca. Z łzami w oczach pognał przed siebie, prosto do Rebelii. Znał bowiem drogę od matki. Od tamtego czasu przybrał przydomek “Wyrzutek” oraz nigdy nie ściągał bandaży z twarzy. Trenował wyczerpująco kolejne 15 lat, od świtu do zmierzchu, pokochał broń palną i sztylety, kierowany zemstą stał się samotnikiem, jednak dopiął swego - wziął udział w akcji “zamachu stanu”.

Specjalizacja: skrytobójstwo; zmysł taktyczny,

Ekwipunek: Nic.

Imię: Ao Skyless [Nick : Blue Flame ]

Wygląd: http://img3.lln.crunchyroll.com/i/spire2/10012008/b/4/5/d/b45d2c0ec8da70_full.jpg

Historia: Ao pochodzi z dobrej rodziny szlacheckiej która od pokoleń była uważana za porządny ród który szczycił się wspaniałymi tradycjami. Od pokoleń, najstarszy syn który miał zostać następcą głowy rodziny był szkolony w posługiwaniu bronią białą, jak to tradycja nakazywała. Ao gdy tylko ukończył 6 lat był ćwiczony w tajnych arkanach wiedzy która dotyczyła posługiwania się dwoma krótkimi mieczami. Ciężki trening fizyczny wraz z nauką walki dwoma krótkimi mieczami był połączony z nauką o świecie, polityce i wielu innych rzeczach , przez co Ao nie tylko potrafił świetnie posługiwać się bronią ale również w nagłych przypadkach potrafił dokonać pierwszej pomocy, czy poglądowo wiedział w jakim miejscu się znajduje, czy również jak wykorzystać dany teren do walki. A dzięki talentowi był uważany w rodzinie za wspaniałego następcę swego ojca. Ao był dobrym i posłusznym synem a jego rodzice byli surowymi ale również kochającymi swego syna osobami. Ta sielanka trwała dość długo ale do czasu… Gdy tylko Grundoth dorwał się do władzy, natychmiast kazał wyeliminować wszystkich tych którzy sprzeciwiali się mu, a że ze względu na wpływy oraz kontakty które posiadała rodzina Skyless, zostali szybko obrani za jeden z pierwszych celi. W wieku 16 lat Ao traci rodzinę. Podczas pobytu w letniej rezydencji nad jeziorem, grupa płatnych morderców dokonuje napadu na ich dom. Rodzice wraz z jego młodszą siostrą giną na jego oczach a on sam ledwo żywy daję rade uciec przed mordercami.
Dzięki kontaktom które posiadała jego rodzina, dowiedział się kto zapłacił mordercą za śmierć jego rodziny. Po tych wydarzeniach Ao dołącza do grupy rebeliantów, jego celem nie jest zmiana ustroju, czy traktowania biedoty czy czego innego, Jedynie czego pragnie to własnoręcznie zamordować Grundotha. Wkrótce jego marzenie może się spełnić, podczas ataku na pałac, Ao bierze aktywny udział w bezpośrednim ataku na niego.

Specjalizacja: Zaawansowany Fechtunek dwoma krótkimi mieczami, Akrobatyka

Ekwipunek: Nic

Imię: Adrien Shaphire “Pharios”

Wygląd: http://api.ning.com/files/79qIlGeItRpttRUngIhkucWUGfd-t W1GHvauLqByqQv4kK670M-9zgw61xVasbYpND7GlKDZD*Rc9xMMcilBPBNMUJOgLG/BlackandWhiteAnimeBoy.jpg

Historia: Ród Shaphire był jednym z najstarszych rodów, które jednak, wolały nie ujawniać swego istnienia. Mimo wszystko ród osiągał wielkie sukcesy. Poznawał inne rody i powoli zyskiwał sławę. Ród znany był ze swej wszechstronności. Synowie i córki rodu byli szkoleni w wielu dziedzinach i mieli wolną rękę co do prowadzenia swego życia. Mogli kończyć różnie. Jednak zawsze witano ich w rezydencji z otwartymi ramionami. Jeśli ich pochodzenie jest rzeczywiste. Kilka lat przez rozpoczęciem panowania Grundortha narodził się białowłosy Adrien. Matką była córka 37. głowy rodziny Shaphire, zaś ojcem był książę północnych ziem, który zrzekł się tronu by pozostać ze swoją żoną i synem, których bardzo kochał. Młody Adrien szkolił się w wielu dziedzinach, jak miewano w zwyczaju, zaś w wieku 10 lat pozwolono mu na wybranie tego czego chciał się uczyć. Adriena zawsze interesowały go bronie, więc uczył się walki każdym dostępnym jej rodzajem . Jako hobby Adrien ćwiczył również skrytobójcze techniki, jego dziadek mówił mu że mogą się mu przydać. Rozpoczęcie panowania Grundortha przerwało mu jego studia i ćwiczenia. Zapamiętawszy wszystko czego mógł nauczyć go dziadek oraz biblioteka, opuścił rezydencję poszukując Rebelii. Gdy już ich odnajduje, jego umiejętności zostały błyskawicznie zauważone i wysłano go na misję zgładzenia władcy. W międzyczasie Adrien otrzymał list z rezydencji. Została ona napadnięta przez ludzi uzurpatora i doszczętnie ograbiona. Jednakże zostawiał on też obietnicę że gdy król umrze, rezydencja zostanie odbudowana.

Specjalizacja: Skrytobójstwo, Wszechstronność uzbrojenia (Może walczyć WSZYSTKIM)

Ekwipunek: nic

Imię: Shu ,Kageno" Kuriyama
Wygląd: http://img-cache.cdn.gaiaonline.com/660e251203136b8a37ad5e9534f934ba/http://i1050.photobucket.com/albums/s406/Veinetul/275267.jpg
Historia: Shu pochodził z domu w którym nigdy niczego nie brakowało, nie byli bogaci ale radzili sobie. Prowadzili ciche i spoko życie do czasu gdy ojciec Kageno który był urzędnikiem państwowym został posądzony o zdradę i skazany na śmierć przez powieszenie. Starszy brat nie mógł tego znieść więc uciekł z domu dołączające do rebeliantów i zostawił wszystko w rękach Shu. Życie toczyło się dalej Kageno dorastał pracował jako pomocnik miejscowego znachora zajmował się domem i schorowaną matką lecz pewnego dnia zastał po powrocie do domu zobaczył Grundortha i bandę strażników którzy ciągnęli ciało jej matki. Shu postanowił wtedy że pójdzie w ślady brata i dołączy do rebeliantów. Błąkał się po lasach i pustkowiach szukając chociażby oddziału zwiadowców nic , głód i pragnienie były zbyt silne i Kageno dał za wygraną i zemdlał. Obudził się w dziwnej jaskini nic nie widział ale słyszał głos, głos jego brata. Kiedy doszedł do siebie został wysłany do tutejszego przywódcy. Po krótkiej rozmowie i opowieści Shu dołączył do armii rebeliantów gdzie szlifował swoje umiejętności. Gdy odkryto jego talent do ważenia śmiercionośnych trucizn został przeniesiony do korpusu zabójców.

Specjalizacja: Kamuflaż , Trucizny,

Ekwipunek: Nic

@“Nikorin”
Zmiana kolorów włosów pod wpływem szoku… Wat? jakieś logiczne wyjaśnienie? Zmień albo coś…

@“Payback”
Pay, pytałeś mnie i pozwoliłem ci na dwie specjalizacje, ale nie na kilka…

@“Aoi”
Wybacz aoi, ale nie mamy tu magii… Jak już mówiłem zasady będą aktualizowane, tak więc dodaję już zasadę.
Nie pomyślałem, żeby to zapisać. Edytuj lub zrób nową kp.

@“PhariosShaphire”
To samo co u Aoiego.

@“Kageno”
To co u Paya.

Poprawione, dawaj fabułę.

Poprawione. Coś jeszcze?

@“PhariosShaphire”
Jeszcze te magiczne listy wyrzuć i Kp okay

Done.

@“PhariosShaphire”

Accepted, zaraz bedzie fabuła.

Poprawione.

@“Aoi”

Poza gramatyką, mogę ci zarzucić dwie rzeczy: max 2 specjalizacje oraz to, że dalej masz wzmiankę o nauce magii - na samym początku

@“Aoi”
Accepted, zaraz dam fabułę.

Poprawione

@“Kageno”

Accepted.

Masz logiczne wyjaśnienie: http://dailytips.pl/osiwiaam-w-jedn-noc/
nigdy o tym nie słyszałeś? :3 da się osiwieć w jedną noc pod wpływem silnego szoku

Zsiwić, nie zbieleć.

no to ma siwe włosy niech ci będzie XD mojego dziadka siwe włosy sa białe totalnie na przykład XD

Imię: Issac Nor

Wygląd:
http://static.pokazywarka.pl/i/3132245/543891/large.jpg?1407524587

Historia:
W wieku 6 lat wioskę wioskę Issaca splądrowali żołnierze Grundortha, patrzał on jak gwałcą i zabijają jego matkę. Później podgrzali miecz w ognisku i wypalili mu na prawej ręce napis “Trup”. Jednak zemsta nie przyszła mu łatwo. Jako sierota błąkał się od wioski do wioski, musiał kraść czasem nawet musiał kogoś zabić. Po jakimś czasie udało mu się dołączyć do organizacji zajmującej się zabójstwami na zlecenie. Szło im całkiem nieźle, Issac zapomniał już o swojej przeszłości. Pewnego dnia ktoś jednak ich znalazł i doniósł na nich do wysoko postawionego człowieka w armii. Następnej nocy spora część armii królestwa ich zaatakowało. Przeżyła tylko jedna osoba i był to Issac. Przypomniało mu się traumatyczne przeżycie z dzieciństwa. Jego nienawiść do Grundortha i jego formy rządów wzrosło, niestety Issac nie wytrzymywał już psychicznie i tułał się od tawerny do tawerny zapijając się w trupa i wszczynając bójki. W pewnym barze spotkał kobietę z armii rebeliantów, która poszukiwała osób chętnych do pomocy w wielkiej akcji ataku na królestwo. Pomyślał że to może być dobra okazja aby “odwdzięczyć” Królowi. Wstąpił więc do armii rebeliantów gdzie sprawdzono jego umiejętności i dzięki nim dostał się do grupy zabójców…

Specjalizacja: Silne i wytrzymałe ciało, Umiejętności medyczne

Ekwipunek: NIC