Krople do oczu

Sup. Od jakiegoś tygodnia mam mały problem. Po zaledwie kilku h siedzenia przy komputerze strasznie mgli mi się obraz w prawym oku. Tutaj moja prośba do was - poleci ktoś jakieś krople do oczu. Najlepiej coś przed jonizowaniem. Mam w sumie jakieś na zmęczone oczy, ale niewiele to daje.

Lepiej udaj się do okulisty, ale jak pójdziesz do apteki poproś krople do oczu na zmęczenie to da ci coś

Właśnie mam krople przed zmęczeniem, ale nic nie dają. A okulisty wolę unikać. Ojciec mi jakieś pół roku temu powiedział “oślepniesz od tego komputera!” i teraz nie chcę usłyszeć “a nie mówiłem”. xd

Od masturbacji się podobno ślepnie, tak słyszałem tylko.

Melon, tak ci na to odpowiem - “wytłumacz tacie”. Zresztą. Jak nie pójdzie na komputer to na chodzenie bez czapki. Sam chyba wiesz jak to jest. :smiley:

Golter: O KU*WA!

krople do oczu - filmabak - używałem i wciąż używam, po laserowej korekcji wzroku - czyli oczy mega suche

Dzięki Ninja, zobaczę co to warta. Łap repa.

No nie psują, kiedyś psuły owszem a to przez zbyt małe odświeżanie ekranu oraz kineskopy miały wiele wad które nakładały się na psucie wzroku.

oka, zawsze psują, to w końcu ekran podświetlony od środka, w który wpatrujesz się ze względnie niewielkiej odległości. to zawsze szkodzi na wzrok, ale fakt, te wcześniejsze kineskopy, zwłaszcza te, które przypominały wyglądem biało czarne telewizory były mega złe dla oczu

Pay popieram 1 post Okasia idź do lekarza, bo będziesz miał większe problemy za pare miesięcy.

Pay idź do okulisty xD
Tak ok 2 lata temu wystrzelił mi kapiszon do oka (Nie pytajcie jakxD ) i też nawet nie chciałem jechać. Jak w nocy zaczęło boleć…
…skończyło się o 4 w nocy na oddziale w szpitalu. Po tym przez rok miałem MAŚĆ do oka, więc idź do lekarza, bo jak stracisz oko to du*a :stuck_out_tongue_winking_eye:

levi, jakby to ująć, jak coś Ci pierdzielnie w oko, zawsze idź do lekarza, ale na oczy przemęczone wystarczą krople :wink: