Krótka Zapowiedz Polskiej Strony Cosplay.

wiem że pewnie źle dodaje ale oj tam :) Pozdrawiam Cała Administracje :) i Wszystkich użytkowników:)

Krótka Zapowiedz Polskiej Strony Cosplay.Która powstaje na autorskim Systemie Zarządzania CMS. Było by nam miło jakbyście napisali parę zdań co oczekujecie tzn jakich podstron? modyfikacji itp jest ranking sa porady to jedne z niewielu miejmy nadzieje że strona wszystkim się spodoba:)
Oto małe przedstawienie.

Na początku będzie gównie w wersji PL potem angielska itp

Jakie informacje:) zadawać pytania odpowiem:)

Emotikon smile

Dobrze wiedzieć ;>
Można prosić o więcej informacji czy choćby zdjęcia ?

Cosplaye? Polskie cosplaye czy zagraniczne też?

strona tuz tuz

A jak są te porady zrobione? Każdy anonim może zadać pytanie?
Może jakieś relacje cosplayerek/ów? Co ich zainspirowało, dlaczego postanowili zrobić cosplay i jak się za to zabierali?

dodać poradnik będzie mógł tylko użytkownik zarejestrowany przeglądać każdy będzie mógł a pytania do tego co jak zrobić też wprowadzimy jak nie od razu to później:) hm Każdy cosplayer będzie mógł to napisać na swoim profilu będzie jeden główny punkt ogólnie :) i w przyszłości każdy cosplayer będzie mógł dodać niusa coś ala blog na swoim profilu :) tam będzie mógł tez opisać każdy swój cosplay.
A także zapraszam teraz na

Hmmm podoba mi się w sumie XD jako że ostatnio zaczęłam myśleć coś o robieniu cosplayów to w sam raz dla mnie^^

powinłaś to sama przyjemność::)

już niebawem pierwsze testy strony:)