Kto uczy się japońskiego;>?

Witam wszystkich:) zastanawiam się, ilu z was uczy się japońskiego, uczyło lub będzie;) Jeżeli ktoś jest w trakcie, to mógłby podzielić się swoimi doświadczeniami i napisać, np. gdzie się uczy, ile itp;) Myślę, że może to pomóc innym, którzy chcieliby rozpocząć przygodę z japońskim, a nie bardzo wiedzą jak zacząć;)

Ja dopiero w tym roku zacznę naukę. Prawdopodobnie internetową lub zapiszę się do jakiejś szkoły Japońskiej na dodatkowe zajęcia bo w Warszawie jest wszystko xD
Ale wszystkie rady mile widziane :)

Ja jestem już chwilę w temacie. Od jakiegoś miesiąca i jest całkiem mi z tym przyjemnie, ledwo ogarnąłem niecałą połowę hiragany :) więc nwm czy mam jakiekolwiek doświadczenie ;)

Jedyne co potrafię powiedzieć po japońsku to “Konoyaro Bakayaro” wiec zbyt dużego doświadczenia nie mam xD I jakoś nie pale się do nauki tego języka chociaż kiedyś ?.. kto wie xD

Ja to tam tyle wiem ile wyłapię w anime, hiragany się kiedyś uczyłem ale z marnym skutkiem xD W sumie to trochę znam japońskich słów czy zwrotów jakie często występują w anime :P

Mówisz, że rozpoczniesz naukę internetową, w sensie ze stron, czy kurs internetowy;>?

Mówisz, że rozpoczniesz naukę internetową, w sensie ze stron, czy kurs internetowy;>
Ja uczę się w domu, ale wolałabym żeby ktoś mi w tym pomógł;p ostatnio znalazłam szkołę w Poznaniu “Pandamo”, która oferuję także kursy internetowe, czy ktoś coś o tym słyszał? Albo ma jakieś doświadczenia związane z tą szkołą, lub ogólnie kursami internetowymi:)?

Ja się uczyłem przez rok, potem przestało mi się chcieć chodzić na zajęcia. Zastanawiam się nad ponownym podjęciem rękawicy jaką rzuciła mi znajoma. XDDD

Nie uczę się japońskiego. No cóż… Wiem tyle słówek ile uda mi się zapamiętać z anime :).

Zaczęłam się wczoraj uczyć chińskiego XD!

Mi wystarczy, że nauczyłem się rosyjskiego. Japońskiego próbowałem z jakiś kursów w necie, ale po 10 minutach stwierdziłem, że to w sumie strata czasu i wole angola podszkalać :)