Kubih

Imię/nazwisko/ksywka:
Kubih Treon

Wygląd:
Wzrost 180 cm.

http://orig14.deviantart.net/14ec/f/2012/170/c/c/black_rock_shooter_boy_by_toninfinit-d540ysn.png
Waga:
Około 65 kg.

Historia:
Kubih drugi syn przewodnika Terioa’nów, zawsze był traktowany przez swoich rodziców jako gorszy od swojego starszego brata, ale nigdy mu to nie przeszkadzało. Gdy jego starszy brat musiał towarzyszyć ojcu przy różnych uroczystościach on mógł robić co tylko chciał. Nigdy nie zależało mu na zostaniu przewodnikiem, zawsze wolał chodzić sam. Często zdarzało się że wychodził z domu nic nie mówiąc i wracał po kilku dniach, a czasem nawet tygodniach. Podczas jednej z takich wypraw natrafił na grupę ludzi, szukających czegoś w lesie. Nie byli to byle jacy ludzie, ale żołnierze gwardii, którzy wyspecjalizowani byli w zabijaniu Terioan. Postanowił im się przyjrzeć. Po jakimś czasie owi ludzie wrócili do swojego obozu, w którym przetrzymywali Terioankę. “Jak ja nienawidzę ludzi”- pomyślał. Dobył swojego czarnego ostrza i spokojnie poszedł do obozu. Jeden z gwardzistów, który był tropicielem wyczuł zbliżającego się księcia. Nim Kubih doszedł, wszyscy już na niego czekali.
-Wypuście ją- Powiedział.
-Bo co nam zrobisz?- Szyderczo powiedział jeden z gwardzistów. Oko Kubiha zapłonęło niebieskim ogniem.
Gwardziści nie zdążyli nawet przyjąć pozycji bojowej zanim ich głowy nie uderzyły o ziemię. Podszedł do uwięzionej dziewczyny i zaczął ją rozwiązywać. Ona odwróciła głowę i krzyknęła do niego żeby uważał i zdążył jedynie lekko odwrócić głowę nim oberwał czymś wielkim, twardym i tępym po głowie… Obudziły go wiwaty i krzyki ludzi, był w ich stolicy, na środku ich koloseum. Zakuty w magiczne dyby, z których nie sposób się uwolnić. Obok stał kapitan gwardii, a w ręce trzymał czarne ostrze Kubiha. Piękna broń powiedział po czym wzniósł miecz, a wiwaty ludzi sięgnęły zenitu. “Ale ci ludzie są upierdliwi i głośni”-pomyślał, jednak nim miecz zaczął opadać poczuł on że coś go wsysa…
Umiejętności/cechy:
-“Terioa’s Heart” opanowane do perfekcji może przechodzić w ten stan i wychodzić z niego kiedy tylko chce.
-Walka bronią białą
-Zdolności pozwalające na przetrwanie w dziczy.

-Lekceważący
-Samotnik
-Nienawidzi ludzi

Magia:
“Terioa’s Heart”- umiejętność rasowa, zwiększająca atrybuty fizyczne(siłę, zręczność, szybkość, wytrzymałość itp.). Po aktywacji lewe oko zaczyna płonąć niebieskim ogniem.

Ekwipunek:
Czarne buty, spodnie i płaszcz. Biały pasek.(Jak na obrazku)

Inne:
Uwielbia ciszę i spokój, nienawidzi bycia w miejscach tłocznych itp.

‘Jestem Zielony’

Opisz magie i rozumiem że nie ma tego miecza i tych przerośniętych pocisków i małych sakiewek przyczepionych do pasa.

Coś tam dopisałem D:
No skoro go pojmali to raczej mu zabrali broń ;l

Ok ostrzegam jak dostaniesz akcepta już nie będziesz mógł zmieniać KP i rasy, napisz mi jak gotowy będziesz.

Daj akcepta i tak zabije mnie 1 dzik D:

Nie dam akcepta, zasad nie przeczytałeś.

A teraz D: Po prostu przez noc mi wyleciało D:

Akcept, możesz robić informator.