Kuroko no Basket 2 (Kuroko's Basketball 2nd Season)


#1

Kuroko należał do legendarnej drużyny koszykówki ze szkoły Teikou. Team zwany był “Pokoleniem Cudów” i choć nikt z kibiców chłopaka nie kojarzy, cała piątka najlepszych zawodników darzy go ogromnym szacunkiem. Kiedy także w liceum bohater postanawia kontynuować ten sport, wszyscy zdają się być zaskoczeni, że Kuroko jest taki malutki, słaby i łatwy w przeoczeniu. Gdzie w takim razie tkwi sekret, który sprawia, iż jest on tak potężnym atutem i czy uda mu się pomóc swojemu nowemu teamowi w osiągnięciu sukcesu?


#2

Ta seria dobrze się sprzedała, więc jest to tylko kwestia czasu. Btw. jak komuś mógł się drugi sezon podobać?


#3

Drugi sezon albo był równy poziomem z pierwszym albo to przez to, że ostatnio dużo gram w kosza :D


#4

Ma związek, jak najbardziej, co więcej miałem styczność z paroma trikami przedstawionymi tutaj w realnym życiu, są to jednak sztuczki nie do wykonania dla zwykłego amatora, raczej dla osób które maniakalnie okupują boiska już od paru ładnych lat. How dare you?! Jak mogłeś wystawić 6 dla Kuroko no basket :((
Wracając do “tajemniczych mocy” oczywiście, że będzie to tak wyglądać … przecież to shounen (a ja jako mały gimbaziarski chłopiec jestem jeszcze osobą którą takie coś jara) :D


#5

Wątek romantyczny Kagami ze swoją trenerką xDD (tą ze stanów)


#6

A co powiesz na Kuroko-Momoi (nie to co było dotychczas, mówię tutaj o następnym sezonie :D )


#7

Mi się wydaje że miedzy Kuro-Momoi nic nie będzie , ale to tylko moja opinia :D . Alex - ahh… jak mi się podobało jej wejście w anime (w mandze było jeszcze lepsze if you know what i mean ^^)


#8

Jeszcze oglądam pierwszy sezon i jestem zachwycony xD Obejrzę chętnie drugi i mam nadzieję że trzeci też mnie pozytywnie zaskoczy ;)


#9

W zasadzie to nie było jeszcze trzeciego sezonu więc nie ma co gdybać , według mangi akcja jest naprawdę bardzo rozwinięta :D
Nie mogę się doczekać ekranizacji tego wszystkiego. Drugi sezon mnie nie zawiódł więc liczę na to, że trzeci będzie jeszcze lepszy.


#10

Pewni w zimą 2015 roku ;)


#11

Przyznaje, że doznałem szoku po tym jak dowiedziałem się, że będę miał już 15 lat jak wyjdzie ten sezon … ale przypomniałem sobie, że mam 14 xD


#12

Generalnie trochę to bez sensu, ale spasuję.
Po zakończeniu II sezonu widać, że kontynuacja to tylko kwestia czasu. Wszystko idzie zgodnie z mangą, więc nie spodziewam się żadnych ekscesów :P Oczekuję następnych rozgrywek a w przyszłości marzy mi się uwzględnienie Teiko arc.


#13

Uważam,że to będzie coś podobnie jak z Bakuman’em. Będzie się ciągało anime aż skończy się manga. Więc jestem z tego bardzo zadowolona~~.