Kuroshitsuji

Sebastian, to kamerdyner w domu arystokratycznej rodziny Phantomhive. Jest utalentowany, wykształcony, dystyngowany, zna się na gotowaniu i sztukach walki. Słowem, jest doskonały w każdym calu. Jednak odziany w czarny frak kamerdyner, zaczyna drżeć ze wzburzenia, gdy jego dwunastoletni pan wydaje rozkazy…

Tytuły:
Kuroshitsuji
黒執事
Black Butler
Autor: Toboso, Yana (Story & Art)

Warto kupić mangę? W sensie… czy różni się tak bardzo od anime?

Kocham te anime ,Eiu nie wiem jak z manga ale anime zarąbiste :D

Ja anime też loflof ~~

Cóż, nie pamiętam dokładnie anime, ale wiem, że w pierwszym tomie są jakieś różnice pomiędzy mangą a anime już na początku :) No i w mandze jet inna kolejność wątków oraz takie, których nie ma w anime (manga o ile wiem to dalej wychodzi). Sama mam jak na razie siedem tomów i właśnie w tych ostatnich co mam jest akcja z trzeciego sezonu.

A tak poza tym, to anime naprawdę fajne, ale drugi sezon za bardzo mi się nie podobał pod względem fabularnym. Bo postacie akurat były w nim dobre.

Tak , zgadzam się z Lilką , drugi sezon do najlepszych nie należy , a trzeci jest calkiem fajny , do czasu , aż zaczyna się końcówka , ma się wtedy wrażenie jakby robili to na od czep się .

Akurat nie mam tego ostatniego tomu z końcówką, więc nie jestem w stanie tego porównać xD Ale podobała mi się ta piosenka, którą często tam śpiewali. I Ciela jako Smile po prostu rozwalił wszystko. Myślałam, że padnę ze śmiechu jak przechodził ten egzamin do cyrku :)

Taa a Sebciu to wykorzystał i się poznęcał trochę na paniczem xD ale ciekawą scenką było to jak Ciel poszedł się myć.

To też było świetne. Gdyby to nie była dziewczyna, to bym pomyślała, że twórcy aż podpowiadają, by zrobić z tego yaoi xD Chociaż w pierwszym sezonie też była taka scena z podtekstem xD

OOO tak ta scenka z gorsetem xD wtedy to mnie tata warował do pokoju i pytał “Co ty za gejuchy oglądasz? Jesteś chora czy co ? O.O” xD

London bridge is falling down? To kołysanka, często ją sobie nucę

W ogóle cały ten moment, kiedy Ciel robił za dziewczynę był świetny.

Tak ta piosenka i ta scena jak ciel kobietą był xD Cudny był pierwszy sezon :D

Mi się podobał konkurs na curry (bo je uwielbiam)

Chociaż Grell jak startował do Sebastiana to też był świetny. Będę matką twoich dzieci!

Te OVA fajne były :DCiel in wonderland :D

Albo jak Sebuś mu posolił herbatkę XD

I Book of Murder też fajne było. Trochę krótkie, ale fajne. Jak tak Sebuś latać musiał cały czas xD

Albo ten labirynt