Kyougoku Natsuhiko: Kousetsu Hyaku Monogatari

Kyougoku Natsuhiko: Kousetsu Hyaku Monogatari

Kyougoku Natsuhiko: Kousetsu Hyaku Monogatari opowiada o Momosuke Yamaoka, młodym autorze usiłującym ratować tonącą karierę poprzez zebranie stu opowieści o duchach. Podczas swoich podróży, Yamaoka zapuszcza się w góry Edo, gdzie spotyka mnicha o imieniu Mataichi. Mimo ostrzeżeń, mężczyzna idzie dalej, zaczynając być świadkiem zbrodni dokonywanych przez Mataichi i jego towarzyszy. Okazuje się, że gang Mataichi również bada zdarzenia paranormalne, celując w wymierzenie sprawiedliwości temu, który postąpił źle.

Podczas poszukiwania tematu swoich opowieści, Yamaoka wielokrotnie krzyżuje drogi z tym trio, coraz bardziej angażując się w ich sprawy. Im dalej autor zapuszcza się w ciemność, tym bardziej zastanawia się nad moralnością działań grupy i granicą pomiędzy ludźmi a nadprzyrodzonym.

brak trailera

100 Istorijų
100 Stories
Hundred Stories
KHM
Kousetsu Hyaku Monogatari
Kyogoku Natsuhiko Kosetsu Hyaku Monogatari
Kyougoku Natsuhiko Kousetsu Hyaku Monogatari
Kyōgoku Natsuhiko Kōsetsu Hyaku Monogatari
Natsuhiko Kyougoku’s Worldly Horror Stories
Natsuhiko Kyougoku`s Worldly Horror Stories
Natsuhiko Kyougoku’s Worldly Horror Stories
Requiem from the Darkness
Requiem from the Darkness
京極夏彦 巷説百物語
京極夏彦 巷説百物語

Typ: TV

Sezon: Jesień 2003

Kategorie: akcja, bakumatsu - okres meiji, dark fantasy, demon, demony, denpa, duch, epizodyczne, fantasy, feudalna japonia, gore, historie o duchach, historyczne, horror, Japonia, na podstawie powieści, nadmierna przemoc, niepokój, XIX wiek