Laptop dla mnie >v<

Witajcie informatycy, nie informatycy oraz użytkownicy animes!

Chciałabym abyście pomogli mi w znalezieniu dla mnie laptopa!
Moje parametry i wymagania:

-Grafika dedykowana
-Cena do 1800,-
-pojemność dysku od 1000 ale niekoniecznie
-nie musi mieć systemu operacyjnego
-co do karty graficznej nie wiem czy NIVIDA czy AMD lepsze?
-nieużywany
-matryca, chciałabym aby była matowa no ale jak nie będzie to może by błyszcząca

No to tyle na większości się nie znam, ale mam cichą nadzieję, że pomożecie :3
W komentarzu unieście linka do laptopa i dlaczego go polecacie ;d
Możecie też napisać wady i zalety ładnie proszę :D

Z góry bardzo dziękuje za pomoc >v<
http://publicdomainvectors.org/photos/mystica_Laptop.png

NVidia jako grafika to lepsza, szczególnie w lapkach. Do tego procek Intela :) Jak wrócę do domu to podeślę oferty. Co do pojemności dysku to masz na myśli 1000 GB, MB, czy TB, a może KB?

No pierwsze co mi się zawsze rzuca do GB :D

Wyszukane na szybko, i5, 4 gb ramu, matryca matowa, 1 TB dysk. Cena o 100 zł za wysoka, ale to wina i5. Jeśli jednak wolisz coś tańszego, to później porozglądam się po i3, które są z przedziału od ~1400 do 1800.

Tutaj cahir bardzo ładny sprzęt znalazł, jedyny problem to grafika, która ma problem Dotę 2 na średnich pociągnąć :P

Tutaj masz coś mocniejszego ze strony grafiki, oszczędzając troszkę na procku. różnica około 60% wiecej FPS-ów w grach :D

A czym różnią się te dwa laptopy bo wyglądają bardzo podobnie xd
Słyszałam, o tym ASUSIE R556LJ w sumie na początku chciałam go kupić
ale czytałam, że ma on nie wymienialną baterię a to duży minus :c bo ja szybko ją psuję no i czytałam, że z materiału z którego jest zrobiony to łatwo się da go wygiąć .
O tym co Cahir napisał nie słyszałam ale go wygooglam , chociaż ponad kwotę xd
I tak będzie brany na raty lel…

Czy to koniecznie musi być laptop?

Kiicia niby nie widać szczegółów w cyferkach przy parametrach, jednak procek w moim jest słabszy, ale grafa znacznie lepsza. na Cahirowym simsy 4 ledwie na low idą, a na moim spokojnie ultra xD
po co ci wymienialna bateria? baterie trzymają same z siebie 4 lata jak nic, a ze sztuczką z zamrażarką nawet 8 uciągną. a na bank do tej pory kupiłabyś sobie coś godniejszego. Jedyny problem to faktycznie ten materiał, ale właśnie dlatego jest jeszcze w cenie takiej a nie innej, pomimo “wystarczających” parametrów.

Jeśli chcesz by dobrze gry hulały to sobie lepiej składaka kup. Dobre lapki takie typowe do gry są drogie jak cholera.

Prawda. mój jest taki sobie, gry idą na low, ale idą. kosztował 2600. nie polecam lapków, jeśli nie masz go zamiaru używać jako przenośnego komputera tylko jako stacja do gier :D jednak pytanie jest o lapka więc podałem lapka :)

No chcę laptopa z tego względu bo często go gdzieś zabieram xd
Hmm… i chcę żeby mi wsio simsy 4 poszły pięknie na laptopie XDD
Powiem ci tak, u mnie z bateriami jest naprawdę kiepsko xd Ale mówisz, że pociągnie? A potem co zrobię jak już bateria przestanie się ładowac?

Tu masz troszku słabszy procek, ale za to wymienna bateria i system za darmo na dzień dobry. nic lepszego w tej cenie nie jestem w stanie znaleźć co mógłbym polecić.

Z bateriami jest u każdego ciężko. Specjalnie robią takie z wyliczonymi cyklami ładowań. A takie “nieusuwalne” robi się po to, że jak się zepsuje to nie kupisz sobie na allegro, a musisz do serwisu wysyłać. Taki myk, jak z nowymi samochodami, w których samemu ciężko coś zrobić. Jeśli chcesz przenośny komputer, faktycznie pucha odpada xd

Też polecam ten model kompa co Wrexx, na baterii trzyma dosyć długo (dopóki nie zaczniesz grać w gry które będą wymagać gt) i jeśli ci się coś zepsuje w okresie serwisu z buta w domu wymieniają ci na nowe.

W takim razie chyba mamy zwycięzce :D
Spodobał mi się laptop poczułam tą więź! A w dodatku podświetlana klawiatura! Kya!
Dziękuje wszystkim za pomoc!