League of Legends

wyszedł dziś fajny patch ze zmianą interfejsu (jak ktoś jeszcze nie wie)

Nom, wygląd jest oki - nie ma rewelacji. Zajrzyjcie na mój post stronę wcześniej…

aa no ja z chęcią bym pograł

ale co ci rankedziki teamowe dadzą? warda ulepszonego? wole już SoloQ i mieć skórkę

@EDIT:

A zresztą zakładać tą grupe i zaprosić mnie

Przecież gold z teamówek jak masz to dostajesz wszystko tak jakbyś był w goldzie lool.

z tego co wiem to nie xD By dostać skina itp musisz mieć SoloQ

Kumpel z zeszłego sezonu dostał za teamowe złotko, chyba, że zmienili.

SoloQ jest solo, teamQ jest z teamem. Co ty kombinujesz yahik? Wszystko identycznie… Piszę się.

chodzi mi po prostu o nagrody -.- xD

Po za tym jeżeli chodzi o teamowki :P piszę się i od razu preferuje mida xD

W sumie w lola grałem od końca pierwszego sezonu aż do teraz. Z każdym sezonem było coraz gorzej, eh… za dużo dzieciaków, ale przynajmniej udało mi się konto sprzedać :>

Ktoś tutaj zakłada team? :P Jeżeli jest miejsce to ja z chęcią dołączę. Koreańskim Challengerem to ja nie jestem ale też nie gram jak ostatni brąz.

Starczy Silver Koreański xD i czuj się jak Diamond

Taka sprawa. Ma ktoś może jakieś konto na “zbyciu” ? Bo nie ukrywam że dostałem bana a pograłbym, a nie chcę robić nowego, nie mieć postaci itp. Z góry THX

Destro jak chcesz mogę pożyczyć ci jedno z moich kont. jednak z zamiarem jego odzyskania ^^ potrzebuję zapasowego konta na ranki
(ps. nie ma nabitego 30lvl)

29 ci oddam xD a to że nie ma 30 to wyjebane ja i tak mam 13 xD

sorry 19 xD

jak jakies teamowki to moge pograc 4fun ;[

No ja mogę zawsze zagrać tylko że jestem na poziomie 15 levela xD Chociaż masterem potrafię dojebać

hoho ale się dokopałam tego tematu:)) Jak coś to mój nick w grze GrumpyG chętnie pogram:)

Nick: Spider2023
Dywizja: Silver IV
Skill: BRĄZ V
SIII: Brąz
SIV: PLAT
Linie: Top, Adc i średnio z minusem mid

Nick: The Macioch
Dywizja: Drewno
Skill: Drewno
Lvl: 14
Linie: Kupa na topie i kupa na adc :D