League of Legends

Nick: Nosnorb
Diwizjon: Były silv 1 ;c Now bronze 3
Gram topy Małpą i adc Kajt oraz mida Płonącym gościem
Trzydziesty poziom także chętny na jakiekolwiek gry

Hej ho ludziska! Może ktoś założy klub animes?

No w sumie to czemu nie :DD Tylko musielibyśmy się wszyscy zebrać.

A można być w więcej niż jednym klubie? (tak jak mówiłem, nie grałem w tę grę przez 4 lata, więc nie ogarniam) Bo jestem już w jednym z moimi znajomymi z liceum.

można być chyba w 3 maxymalnie więc spokojnie ;d (ja sam jestem teraz w 2 i na clubs pisze mi 2/3)

zalozyl ktos :v bo nazwa jest zajeta ;/

To się zrobi podobną nazwę i po problemie ;d

No to jak chcecie to możecie mnie potem dodać - mam nick Kazzet, do grania rankedów jeszcze się raczej nie nadaję (muszę trochę popracować nad formą), ale normalne czasem mogę popykać.

Zalozylem Animes tea party :v dobra nazwa? xd

A czemu nie :D Według mnie fajnie brzmi.

Wie ktoś co się stało z serwerami lola? Bo tak nie chciało mnie zalogować, a teraz wyskoczyło mi to:

Lol ma częste awarie, przyzwyczajaj się do tego, że Riot we wiele spraw ma delikatnie mówiąc wylane. Spróbuj się zalogować za jakiś czas. Jeśli się nie uda, poszperaj na forach miłośników LOLA, którzy wymieniają się poradami technicznymi. U mnie z serią większych awarii, pomogła zmiana dns-ów.

Nic nowego XD Jak coś dodają albo poprawiają to często jest odłączanie serwera, a później przywracanie, a że mnóstwo osób w to gra
to później się robi wielka kolejka.

DŁUGO JESZCZE? ;_;

CO JA MAM ROBIĆ ZE SWOIM ŻYCIEM…

Kończy się era LoL’a, czas na powrót Tibii !

Koniec spamu proszę. Już jeden post skasowałem przed chwilą, który przewiduje upadek LOLA i powrót Tibii. Proszę by kontynuować dyskusję nie wrzucając takiego kompletnego offtopu.

Bytku ale spokojnie po co od razu usuwać posty? xd

Izril, to nie jest temat do takiej dyskusji, jeśli chcesz mnie pytać o coś takiego, pytaj na PW. Nie śmiećmy w tematach przeznaczonych do dyskusji o dosyć jednak konkretnych zagadnieniach.

Drużyna rankingowa, ktoś coś? Nie chce mi się organizować, ale mogę zagrać.

Serwer: EUNE
Nick: duszałek
Dywizja: Diament 5
Main: Skarner
Linie: Jungle, Mid, Autofill
Plan na przyszłość: Pretendent, Top 3 Skarner EUNE