Let's Play z Destro xD

Tutaj jest link do mojego kanału na YT. Jest tam dopiero jeden film ale z czasem będzie ich coraz więcej. Proszę o opinie, rady itp. [ale tutaj :D]
https://www.youtube.com/channel/UCY7VxeqZedSow5TdwEBz22g

Jeżeli się spodoba to zostawiajcie łapki, dajcie suby itp.
Za każdą poradę, lajka, suba z góry THX

OMG! Andzia w subskrypcjach! Mnie byś mendo dodał xD
Właśnie oglądam. Jak skończę to coś napiszę ;)

Ciebie ? Wierz lub nie ale nigdy nie widziałem twojego kanału na oczy xD

Bo się kitram Wpisz Pharios i masz xD

Destro… Za dużo kurwa klniesz xD
Popracuj nad gadaną.

Za duzo ? Damn Nigga bedzue wiecej xD
Ale w sumie ni o bluzgi mi chodzi. Powiedz cos o stronie technicznej itp.

Phaś i tak lepiej się jego słucha niż ciebie xd

A ja bym chciała by ktoś zagrał w coś dziewczęcego! xD

COCO? Co na przykład? Kucyki Pony? >.<

Pay dzięki wielkie :D COCO sprecyzuj swoją myśl. Jaka miałaby być to gra ? Jestem otwarty na propozycje. Ogólnie to byłe bardzo zestresowany, zacinałem się itp. Nie byłem sobą do końca, tylko momentami. Od jutra te filmy będą przypominać filmy Roja. Darcie japy, bluzgi i głupie żarty :D Tak mnie-więcej będzie to wyglądać xD

Będę czekać na rozwój. Kto wie może i ja się czegoś nauczę xD

No ziomeczku :D Na pewno xD

Tak BTW to mam więcej subów niż Lukos i Pharios xD

Bo ja nie reklamuje swojego kanału na fb lub skype. Jedyna reklama u mnie jest na forum ;)
Gdybym zareklamowal na fb i na skype to z 200 widzów bez problemu bym wbil ale wolę aby moi znajomi mnie nie oglądali i aby ludzie subowali mnie za to co nagrywam a nie dlatego że jestem ich znajomym xD

co do znajomych już ci coś mówiłem a co do reszty to subują z własnej woli, nikt ich nie zmusza

MMMM… niech pomyślę… xD
Coś co mnie interesuje. Może Alice Madness Returns. ;_;
Space Channel 5! xD (bym się zakochała xD)

Alice nagram na 100% bo gra byla zajebista. To drugie to nie koniecznie xD

Destro. Chcesz jakąś nawalankę? Polecam Borderlands ;) Oferuję się także do COOP’a bo mam grę w posiadaniu

Ziomeczku… Na grach to ja sie znam :D Jest raczej male prawdopodobiensteo ze podasz gre o ktorej nigdy nie slyszalem jezeli jest ona na PC (bo konsole to juz troszke mniej ogarniam). Ale dzieki za propozycje , kiedys mozna to nagrac bo narazie mam chyba ze 20 gier zaplanowanych xD

No problemo mi amici :D

;_; jeżeli chcecie dotrzeć do kobiecych serc! to powinniście właśnie coś nagrać kałaii!

Panie Destro Patryku ŁYSY Z BRAZZERS. Musisz pomyśleć nad czymś co lubią dziewczęta… Może Point’nClick ?