Lilim (czyli Sucuuby i Inkuby)

Pośród wszystkich potomków Lilith największą niesławą cieszą się Lilim - demony pożądania. Należą do najpiękniejszych i najbardziej czarujących demonów - jedynie Upadłe Anioły mogą z nimi rywalizować w tym względzie. Są także najbardziej frywolne i figlarne.

Męskie Lilim nazywane są Inkubami; żeńskie, o wiele częściej występujące, to Sukkuby. Niezależnie od płci, mają postać niezwykle atrakcyjnych istot humanoidalnych, często ubranych w skąpe, obcisłe stroje dodatkowo eksponujące ich wdzięki. Wszystkie Lilim mają skrzydła, które mogą chować w plecach, a często także rogi i/lub ogony.

Jak wszystkie szanujące się demony, Lilim potrafią używać magii - w ich przypadku są to najczęściej subtelne uroki i iluzje, choć rozgniewany Lilim potrafi obłożyć impertynenta złośliwą klątwą. Co więcej, Lilim znacznie łatwiej niż inne demony radzą sobie z przechodzeniem między płaszczyznami istnienia - głównie za pośrednictwem snów, w których mogą się swobodnie poruszać. Dzięki tym mocom Lilim stanowią doskonały materiał na wysłanników potężniejszych demonów… Niestety, a może na szczęście, Lilim z reguły nie są zainteresowane rozszerzaniem wpływów piekła - bardziej cenią sobie swobodę i niezależność, wolą raczej bawić się i eksplorować światy zamieszkane przez śmiertelników. Podczas tych eskapad często biorą sobie śmiertelnych kochanków, których energią życiową się pożywiają. Ze spotkań takich czasami rodzą się półdemony.

http://img3.wikia.nocookie.net/_cb20130713224853/cardfight/images/2/2f/Flirtatious_Succubus(Full_Art).jpg

Lilimy jak większość istot rozumnych są podzielone. Przez swoje zamiłowanie do swobody nie lubią podlegać nikomu, ani także być zjednoczone. Lilimy są podzielone na dwa stronnictwa. Większa część Lilimów, żyje posilając się energią życiową swoich ofiar, zaś mniejsza część stara się żyć tak jak śmiertelnicy. Lilimy są mistrzami kłamst co sprawia, że są świetnymi szpiegami, ale też ich zwinność pozwala być też zabójczo niebezpiecznymi wojownikami, agentami, czy nawet skrytobójcami. Lilimy, jeśli taka będzie ich wola potrafią też przemienić ich jakąś część ciała (najczęściej to ręce, gdyż ich łuski na przedramieniu są wytrzymalsze od ludzkiej, bądź elfiej stali, a szpony są w stanie rozerwać dużego byka bez większej trudności, jakby był tylko lnianym materiałem) by uzyskać choć odrobinę swojej demonicznej potęgi.

Słabości rasy:

  • Lilimy są bardzo uczuciowe, a ich uczucia wpływają na ich magię oraz działania. Jeśli Lilim w trakcie używania magii zostanie wyprowadzony z równowagi i traci nad nią kontrolę, co sprawia, że magia albo znika albo staje się destruktywną falą, zdolną połamać kilka kości.
  • Lilimy są mało wytrzymałe na zimno. Narodzone w piekle, przyzwyczajone do bardzo wysokich temperatur, są skazane praktycznie na śmierć, jeśli znajdą się na terenach skrajnie zimnych lub gdy się wyziębią.
  • Największym zagrożeniem dla Lilimów jest magia lodu i śniegu (ogólnie mrozu). Bazująca na atakach zimnem działa bardzo skutecznie na Lilimy.
  • Uczucia Lilimów są bardzo mocne (co wyżej zostało opisane), co sprawia, że jeśli coś lub kogoś pożądają/pokochają to nie odstąpią boku osoby, bądź nie ustaną w staraniach o zdobycie danej rzeczy, co sprawia, że stają się nieostrożne, a tym samym są łatwym celem dla wrogów.

Mocne strony:

  • Dzięki swoim diabelnym korzeniom są odporne na wszelkie klątwi i ataki magiczne bazujące na ogniu. Są też odporne na wysokie temperatury i poparzenia - czyli mogą nawet stać w ogniu, a ten nawet nie sprawi im bólu.
  • Ponieważ Lilimy są mistrzami magii iluzji, uroków i klątw, są w stanie oszukać nawet najbardziej odpornych magów. Ich iluzje są nawet materialne, tzn. potrafią czasowo utworzyć żyjącą, namacalną i myślącą istotę (w tym humanoidy - ludzi, elfy, itd.). Ich klątwy zaś są niesamowicie mocne i bardzo ciężko się ich pozbyć, jeśli nie robi to inny bądź ten sam Lilim.
  • Ich uczucia są obosiecznym mieczem. Są ich słabą, ale też bardzo mocną stroną. Jeśli Lilim znajdzie się w potrzasku i zacznie się bać, to jego iluzje staną się przerażające, zaś w gniewie klątwy stają się śmiertelnie niebezpieczne nawet dla najsilniejszych magów. Oczywiście najsilniejszą mieszanką uczuć Lilimów jest połączenie rozpaczy i wściekłości. Wtedy ich demoniczna natura emanuje z nich i wzmacnia.

Wooooo Mangoś <3 Egiś zatwierdź proszę te rasę ja jom chcem

Eiu ja też chcem ją więc stworzyłem ją dla nas dwoje <3

Maangoooś <3 będziemy razem mamić zwykłych śmiertelników ^.^

Eiu ja mam swój styl gry więc zobaczymy jak to będzie :P

wy oboje to ludzi gwałcić chcecie tylko xd

Jak to gwałcić? Jak będą chętni to nie gwałt…

a i tak się przyznajesz że o jedno ci chodzi :p

Ta rasa jest prze OP, każdy nią będzie grał…

Podobnie myślę, choć nieumarli mogli by im bacznie stawiać czoła.

przydało by się im troszkę moc zmniejszyć. te iluzje mogą być ale nie materialne przecież xd już zwyczajne iluzje dają przecież wystarczająco możliwości taktycznych xd

nie żyję… chodziło mi o to o co chodzi Eyirie! Nie o jakąś głupią iluzję, czy inne tego typu bzdety…

ale ja napisałem co ja myślałem :p Ludzie tutaj starają się tu robić zbyt mocne rasy po prostu

Chodzi o to że są fajnusi ^.^ a tak btw to z tymi iluzjami rzeczywiście pewnie Egil sie nie zgodzi

Kiklors te iluzje są specjalnie materialne. Mogę je osłabić ale tylko delikatnie. Ich potęga właśnie się w tym kryje by nawet iluzje “zwodziły i kusiły” ile wlezie :P

tymi iluzjami możesz kurna armię zrobić i wszystkich pozabijać

iluzja polega na tym że jest niematerialna… coś takiego jak materialna iluzja nie istnieje :P

to też prawda xd

Jeżeli chcecie ta “materialną iluzją” to nazwijcie to przywołaniem, to przynajmniej nie będzie się mijać z prawdą wtedy jak to tłumaczy Darthdans ^^.

przywołanie inaczej zwane geocją(przynajmniej przywoływanie duchów i demonów tak się zwie)
sądzisz że zwykły potomek lilith będzie potrafił wspomóc się aż tak potężną magią?
Sukkuby i iliuzja to się zgadza :D
prędzej to sukkuba można przyzwać magią przywoływania, po za tym sama iluzja w odpowiednich rękach to niezwykle groźna broń