LOL drużyna forumowa

Siemka ostatnio wpadłem na pomył by zbudować drużynę rankedową w lolu (coś na wzór Tea party z AAO). Teraz pytanko brzmi ile osób byłoby czymś takim zainteresowane? chciałbym uzbierać minimum 7 osób i grać co weekend jakoś po dwie trzy gry. Dobra jak któś ma jakąś ochotkę by sie tak pobawić to pisać ^^

Już wcześniej był taki temat i pomimo początkowych chęci nikt się za to dobrze nie zabrał. Jesżeli chodzi o Eune to jestem chętny
Nick: Phoenix7024 [Prawie Gold :D]

Jak co to ja jestem Ghortergog więc jak coś to przyjmować zapro

Ja mogę się na to pisać ale granie po dwie trzy gry tygodniowo to trochę ciut mało żeby się dobrze zgrać.

adc here

support

Super mnie to pasuje terax plis pisac jakie nicki macie i zaprosze juz was do przygotowanej drużyny

Mortificares

mvp ciechan

W sumie to jest teamt z League Of legends i tam chyba to przeniosę.

Mój nick na EUNE to Fajfie

Woooo admin z nami zagra ^^ jake wyróżnienie ^^

Też jestem chętny. Nick Golter, gram na eune

Jo tyż moge
Nick KrychaQ serw EUNE
Pozycja Support

Ninja jako suport xD

Chętny, wróciłem na forum ale w lola grałem cały czas :) Preferuje mida, na resztę linii mam mało postaci, Obecnie GOLD V, będzie platyna tylko wole grać drużynowe gry niż soloQ, EUNE nick: xYahiko :) Jak coś pisać

Ja moge grac na kazdej lini ale najbardziej wole mida i jungle:)

jak co top, mid jungla i adc
ale patrząc pod was będę grał topy

Ok przy okazji już jest ful graczy. zapisy rzeknijmy zakończone ^^

Spotykamy się w piątek o 19 na ts’ie. gramy kilka normali w różnych składach i później gramy rankedy drużynowa. W sobote po tłumaceniu SAO lecimy już tylko rankingi ^^ dozobaczenia

damn to znaczy ze będę musiała ts’a sciągnąć…a ja tak go nie lubię:P nie można skajpa??

Każdy będzie lepszym supportem niż Ty adc

Ja gram głównie ADC, i ewentualnie mida/topa. Na jungli pogrywam rzadko Lee Sinem ;d