Lost

Lost to serial opowiadający o losach 48-śmiu pasażerów lotu 815 z Sydney do Los Angeles, których samolot się rozbija na tajemniczej wyspie. Genialna obsada, klimat, muzyka a przede wszystkim fabuła, która jedynie pod koniec serialu ma wzloty i upadki, choć sama w sobie jest rewelacyjna. Zachęcam każdego kto oglądał Zagubionych do napisania co sądzi o tym serialu, jego własnych odczuć, refleksji etc oraz polecam każdemu kto tego nie oglądał.

Oglądałem na TVP1 bodajże, wtedy jeszcze nie miałem za szybkiego neta. Generalnie bardzo spodobał mi się serial ale tym dalej wgłębialiśmy się w historię tym trudniej było ją zrozumieć (moja mama stwierdziła w pewnym momencie, że całkowicie straciła wątek), ja tam większość zrozumiałem ale nie oglądałem bodajże ostatniego i przedostatniego sezonu.

Obejrzałem pierwszą serię i mi się bardzo podobała, potem olałem, może kiedyś wrócę.

To jest jedyny serial który obejrzałem, który ma otwarte zakończenie. Ostatnią scenę można tłumaczyć na wiele sposobów, z tego powodu serial jest oryginalny. Wszelkie niedociągnięcia, niezrozumienia tłumaczą się wraz z rozwojem akcji.

Słyszałem, ze kolejne serie były słabsze od pierwszej. Ale może kiedyś powrócę :)

Oglądałam, ale tak dawno, że mało co pamiętam.
Miałam jednak grę na podstawie tego serialu i z niej trochę więc rzeczy zapamiętałam xD
Mimo to mogę stwierdzić, że serial był jednak ciekawy.

Też grałem w tę gierkę, była kiedyś w CDA, nawet ją skończyłem, serial był od niej ciekawszy, ale dla fana serialu była ok :)

Ja nie skończyłam. Za bardzo bałam się tego czegoś czarnego ;-;

No, to było dziwnne :P, do dzisiaj nie wiem co to jest, bo nie obejrzałem kolejnych serii :)

Ja się zatrzymałem z tego co pamiętam na obejrzeniu trzech serii. Potem jedynie pojedyncze odcinki widziałem, a nawet same urywki. Podobno niezłe zaplątanie z pomieszaniem potem było. Ale to, co oglądałem, było naprawdę bardzo dobre. Czyli bodajże trzy pierwsze sezony.

A ktoś wgl wie co to było ten czarny dym ? ;3

To był brat Jacoba-pierwszego człowieka mieszkającego na wyspie. Dlaczego stał się dymem? Jacob wrzucił go do “serca wyspy” ponieważ ten zabił ich matkę. Różne wizje które widzieli rozbitkowie( Jack np. widział swojego ojca) to nie były przebłyski, tylko dym przybrał postać jego ojca.

Dziękuje za informację :), może faktycznie sobie wrócę do tego serialu.

Nie ma sprawy :) Jak najbardziej polecam ;)

Ja zacząłem oglądać od początku jeszcze raz, za pierwszym razem oglądałem to w TV

Gratki ;d serial wymiata ;dddddd

A dziękować, dziękować.
Miło znów zobaczyć ulubione postacie z tego serialu

Trzeba w końcu zobaczyć jak sie skończyło i przypomnieć sobie wszystk bo uwielbiam bylebym sie tylko nie zgubiła hueh

No ja ci nie zaspoileruje, zakończenie niszczy cię dosłownie.

John Locke, Sawyer, Jarrah, Ben <3