Lostorage Incited WIXOSS

Lostorage Incited WIXOSS

Po długiej nieobecności, Suzuko Homura wraca do rodzinnej miejscowości, przepełniona nostalgicznymi wspomnieniami o beztroskim dzieciństwie spędzonym razem z Chinatsu Morikawą. Przyjaźń z Chinatsu jest dla niej bardzo ważna, ale przez lata straciły ze sobą kontakt.

Suzuko pragnie zacząć od nowa i zaprzyjaźnić się z nowymi ludźmi w szkole, ale ma z tym problemy. W międzyczasie Chinatsu pracuje w wielu miejscach, by pomóc swojej rodzinie, jednocześnie starając się sprostać wysokim wymaganiom studiów.

Obie dziewczyny zaczynają grać w popularną grę karcianą WIXOSS i odkrywają, że zostały wybrane jako Selektorki - gracze, których wspomnienia teraz reprezentowane są jako złote monety, a ich zadaniem jest zdobycie pięciu takich monet poprzez zmagania z innymi Selektorkami.

Naprowadzane przez swoje karty awatara LRIG - stworzone z ich własnych wspomnień - Suzuko i Chinatsu dowiadują się, że nieregularne uczestnictwo w pojedynkach lub utrata wszystkich monet wiąże się z tragicznymi konsekwencjami. Zdeterminowane, aby chronić to, co dla nich najcenniejsze, przygotowują się do nadchodzących bitew i walczą o szansę odzyskania samej siebie.

Lostorage Incited Wixoss
Lostorage incited WIXOSS
siw3
ろすとれーじいんさいてっどうぃくろす
ロストレージインサイテッドウィクロス
失忆煽动WIXOSS

Typ: TV

Sezon: Jesień 2016

Kategorie: akcja, alternatywny wszechświat, battle royale, bitwa karciana, bitwy karciane, cgi, dramat, fantasy, gra, Gra o wysoką stawkę, gry karciane, Gry umysłowe i hazard, na podstawie gry karcianej, naginanie płci, nagość, nowy, obsada zespołowa, prezenty, protagonistka