Louise na you tube? :3

Konnichiwa! ^^
Etto…ano…od dłuższego czasu przeglądałam sobie ten dział,i wpadłam na pomysł,że może też się czymś podzielę (i tym razem nie będą to bazgrołki z techniki XD).
Uhm…bardzo lubię śpiewać,i pewnego razu słuchając sobie polskiej wersji openingu do amnesii stwierdziłam,że też chcę spróbować,i…i to w sumie tyle XD
Nagrywam openingi,i piosenki vocaloidów po polsku (czasem się zdarzy coś po japońsku,ale póki co,na kanale mam tylko polskie wersje |D)
Mam nadzieję,że Wam się spodoba XD Ewentualnie można pisać,jakby coś Wam nie pasowało,to postaram się poprawić ^^

P.S.: Na początku śpiewałam pod innym nickiem,ale…ale go zmieniłam XD Wiem że to trochę dziwnie wygląda,ale kiedyś coś z tym zrobię |D

Trochę się tak boję tym,dzielić,bo ósmy cud świata to to nie jest,ale chyba warto spróbować,nie? ;w;

Na śpiewaniu za bardzo się nie znam, słucham tez innej muzyki, ale śpiewasz po prostu ZAJEBISCIE :D Fajny głos, czysto, bez fałszowania, bez problemu można cie zrozumieć. Na prawdę dobrze. Na prawdę mi się podoba. Gdybyś tak jeszcze zaśpiewała moje ulubione openingi to już rozpierdol po całości xD

Na pewno trzeba podgłośnić muzykę bo w ostatnim filmiku który wrzuciłaś, prawie jej nie słychać.
Przydałoby sie także trochę pobawić głosem w programie tak żeby jakoś komponowało się to z muzyką ponieważ sam, czysty głos na sucho nie jest zbyt przyjemny do odsłuchu.
Ale co ja tam wiem :D Nie umiem kompletnie śpiewać dlatego ode mnie masz wielką okejke :)

A jeszcze co do mojej poprzedniej wypowiedzi, chodziło mi o coś w tym stylu https://www.youtube.com/watch?v=YvMToqVmPKY lub ten https://www.youtube.com/watch?v=FZCt3M_wW3k
Mi te covery które podesłałem, masakrycznie się podobają i jestem kompletnie nimi pochłonięty. Gdybyś jakoś pobawiła sie głosem(nie tylko w programie ale i normalnie) i osiągneła coś w tym stylu to było by mega.
Ale jak juz mówilem, to są tylko rady ode mnie :D Ja am kompletnie śpiewać nie potrafię.
Choć w sumie kiedyś zaśpiewałem (nie wiem jakim cudem) opening z SAO i znajomi powiedzieli mi, że nawet nie źle śpiewam xD

Ale i tak nawet już teraz śpiewasz super i lepiej niż 2/3 dziewczyn które robi Covery na YT więc jest super :D
Tylko nei wiem czemu materiały z nickiem Kejtun wydają mi się o wiele lepsze. Te 2 najnowsze jakoś tak…no nie wiem…

Hah,arigato Destro :D

Lukos…tak…te covery są świetne XD
W tym momencie powiedziałabym że jestem przecież tylko amatorką,ale powiedziałam że się poprawię,to się poprawie >w<
Może być tylko lepiej! A przynajmniej tak mówią XD
Ojj tam xD Hahah :D

W tamte musiałam włożyć więcej pracy,bo mikrofon wszystko psuł XD Teraz kupiłam nowy mikrofon XD Ale w sumie i tak muszę uważać jak śpiewam XD
No nic…postaram się trochę bardziej :)

Ej przestań xD… Bo po twojej odpowiedzi moja wypowiedź zabrzmiala jakbym Cie skrytykowal albo coś gorszego a ja tylko daje Ci rady :D
Dlatego nei mów tekstów w stylu “No nic…postaram się trochę bardziej :)” To bo tylko moje rady a to co ty z nimi zobisz to ju twoja sprawa :D

XDXD Gomenasai,to nie miało tak zabrzmieć XD
Bo ja się w sumie próbuję oswoić z uwagami innych ludzi XD
Jakoś tak dziwnie na nie reaguję,i od razu myślę że robię wszystko źle XD
Nie przejmuj się XDXD Ja nie jestem normalną osobom XD
Hmn…no…okej c:

:D :D :D

Wciąż lepiej niż ja na jutubach xD
Gratsy już za sam pomysł. Głos masz świetny :D
Ja ci rad dawać nie będę bo Lukos będzie mi robił wyrzuty że doradzam a sam nie umiem :D

Wszystko spoko ale buce są wszędzie wiec pamiętaj żeby nie słuchać bezsensownych hejtow idiotów. Jak to było w jednej piosence “Wychowałem się na blokach, w hejterow mam wyjebane” xD

Odświeżę ten temat, bo Louise jak zwykle staje na wysokości zadania! ^w^

Będzie sub up i kasa za mnie do zwrotu

Lusia jak zwykle wymiata!

Cóż głos ma Lusia naprawdę dobry do śpiewu, piosenki całkiem spoko zaśpiewane.

Dziękuję Wam wszystkim!~ TwT <3 Tak się cieszę… TwT <3

Lusia zaśpiewaj mi na urodziny sto lat! XDDD