Love 7/Love Anime

Hej, heeeej, są tu może duszyczki, które wybierają się na ten konwent? Ja zamierzam się tam pojawić, ale warto wiedzieć, kto jeszcze.
Tak na początek kilka informacji, dla tych co może nie wiedzą: konwent odbywa się we Wrocławiu, w dniach 27-28 lutego 2016 w godzinach 9:00 (27.02) - 15:00 (28.02).
Dodatkowo zamieszczam:
link do wydarzenia na fb
oficjalną stronę wydarzenia

No niby ja jadę i kilka innych osób

Ja z Domenem robimy tam wjazd.

Mroczna - jestem ja, Kayokom Arika pewniaki.

Rozważam, ale nie wiem jak będzie z kasą. Ostateczną odpowiedź, postaram się dać, kiedy już będę wiedział, jaka będzie moja sytuacja.

Zapewne będę, w końcu w moje urodzinki :D

Ja na stówkę będę z 1 lub 3 koleżankami :3

Ooo, to miło poczytać, że są tutaj ludzie, którzy się wybierają. To super, cieszę się. Będzie można się poznać.

Rosół weź dla mnie mroczna :)…

Myślisz, że od Warszawy to się nie zepsuje? I że będzie ciepły? No chyba, że lubisz zimny, no ale… Różni są ludzie.

Spokojnie nie zepsuje się i wlej do termosu to będzie cieplutki ew. pod płomieniem z zapalniczki sobie zagotuje

No nie wiem, może się jednak trochę zepsuć. Te wibracje busa/pociągu.

oj tam i tak zjem uwierz mi uda nam się … !!!

Dobra, ale jak coś, to ja nie odpowiadam za stan tego rosołku, jak już dojedzie.

Ale Was mnóstwo… ;^; Ja też będę!~ ;w; <3

To może i ja się wybiorę. Mroczuś weźmie mnie do swojej torby.

Wezmę, wezmę Hanusiu, zmieścisz się chyba.

A na pewno termin jest prawidłowy? Ktoś mi mówił, że w walentynki też jest jakiś konwent?

Love miał być na walentynki ale datę przesunęli, tak przynajmniej pisali. ludzie mogą mieć lekko opóźnione info :D

Dokładnie tak jest. Termin Love zazwyczaj wypadał w walentynki (albo w weekend wokołowalentynkowy), ale w tym roku jest wyjątkowo przesunięty o dwa tygodnie.