Love Live! Superstar!! 2nd Season

Love Live! Superstar!! 2nd Season

Kolejny rok rozpoczyna się w liceum dla dziewcząt Yuigaoka, wprowadzając nową grupę uczennic! Klub idoli szkolnych Liella! jest pełen entuzjazmu, by poszerzyć swoje szeregi. Jednak, ze względu na nieustannie wykazywane zdolności, klub cieszy się ogromną popularnością, zniechęcając nowe uczennice przed dołączeniem przez strach przed ciężkimi treningami.
Podczas swoich zmartwień, liderka i współzałożycielka klubu, Kanon Shibuya, spotyka uczennicę pierwszego roku, Kinako Sakurakouji i opowiada jej o świecie szkolnych idoli. Kinako jest pełna podziwu, jednak czuje się przeciętna i nie jest pewna, czy jest zdolna dołączyć do utalentowanych członkiń Liella! Pomimo tego, otrzymuje odwagę do dołączenia do grupy i dzieli ich marzenie o zdobyciu gwiazd ponownie w wielkim konkursie Love Live!

Love Live! Superstar!! (2022)
Love Live! Superstar!! 2
Love Live! Superstar!! Saison 2
Love Live! Superstar!! Season 2
Love Live! Superstar!! Staffel 2
Лав Лайв! Суперзвезда!! 2
ラブライブ! スーパースター!! (2022)
ラブライブ!スーパースター!! 2期
ラブライブ! スーパースター!! 2
ラブライブ!スーパースター!!
ラブライブ!スーパースター!! 2
ラブライブ!スーパースター!! 2期
ラブライブ!スーパースター!! 2期

Typ: TV

Sezon: Lato 2022

Kategorie: cgi, ganbatte, głównie nastoletnia obsada, głównie żeńska obsada, idol, idole, idole (kobiety), Japonia, klub, komedia, liceum, meta, muzyka, obsada zespołowa, prezenty, protagonistka, taniec, tematy lgbtq, urocze dziewczyny robiące urocze rzeczy, występ