Lukos

Profil

» Nick w Grze: Lukos
» Prawdziwe Imię:Łukasz
» Wiek: 16
» Płeć: Meżczyzna
» Wzrost: 175cm

» Historia Postaci
Dorastał w spokojnej rodzinie żyjącej w centrum miasta. Nie wyróżniał się za bardzo spośród tłumu. Był normalnym gimnazjalistą. Od dziecka wolał przesiadywać przed komputerem grając w gry niż wyjść z kolegami na dwór. Pewnego razu przeszukując internet w poszukiwaniu rzeczy związanych z jego pasją czyli grami, natrafił na Nervegeara. Zachwycony jego możliwościami, zamówił sobie jeden egzemplarz.

» Charakter Postaci
Spokojny i miły dla innych. Nie wyróżnia się zbytnio z tłumu. Bardzo skryty i opanowany. Nie brak mu także pewności siebie oraz zachowania powagi w trudnych sytuacjach. Lubi adrenalinę, ciekawe akcje oraz wyzwania. Przeważnie ma pozytywne nastawienie do innych no chyba, że ktoś go zdenerwuje. Jest typem samotnika

» Wygląd Postaci

Średniego wzrostu, szczupły, chuderlawy. Posiada prostą postawę. Ma niebieskie oczy oraz białe, długie włosy, które rozczochranie, powiewają na wietrze. Twarz gładka. Jego wątła budowa sprawia, że nie jest on może najsilniejszy ale nie jest też słaby. Nie należy patrzeć na jego mięśnie, ponieważ czasami może przełamać własne ograniczenia i pokonać naprawdę silnego przeciwnika.

» Zalety

<>Zaleta I<> Miły
<>Zaleta II<> Lubiący wyzwania i adrenalinę
<>Zaleta III<> Myślący

» Wady
<>Wada I<> Jest samotnikiem
<>Wada II<> Czasami łatwo go zdenerwować
<>Wada III<> Lekki efekt gimbusa (Zarozumiałość, wiem lepiej niż ty chociaż się na tym nie znam)